گروه استان ها - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران از جانمایی محل تدفین دو شهید گمنام در فاز ۱۱ شهر پردیس خبر داد.

- اخبار استانها -
سردار علی اصغر محسن شیخی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در پردیس اظهار داشت: با اهتمام فرماندار، شهردار، شرکت عمران، منابع طبیعی، محیط زیست و حمایت سپاه شهرستان پیشنهاداتی برای جانمایی محل دفن دو شهید گمنام ارائه شده بود که با بازبینی و بررسی های بیشتر مکان مناسب و در شان و جایگاه شهدا در فاز 11 پردیس بازدید و جانمایی شد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران بیان داشت: بیش از 4700 شهید گمنام در استان تهران تدفین شده که از این تعداد 4 هزار شهید در بهشت زهرا(س) و بیش از 700 شهید در شهرستان های استان تهران دفن شده اند.
شور و شعور حسینی در عزاداری ایلامی ها بر مزار شهید گمنام به روایت تصویر
عزاداری سید و سالار شهیدان در جوار مزار شهید گمنام کردستان+تصاویر
رونمایی از مقبره شهید گمنام در روز ملی کشتی + عکس
وی با اشاره به اولویت بندی تخصیص شهدای گمنام در استان تهران گفت: تاکنون بیش از 50 مورد درخواست تخصیص شهدای گمنام در استان تهران را داشته ایم و برابر شیوه نامه تخصیص شهدا و ملاحظاتی که باید صورت گیرد شهرهای جدید برای هویت بخشی در اولویت قرار دارند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران خاطرنشان کرد: شهدای گمنام سرمایه های معنوی هستند و در هر مکانی که شهدای گمنام حضور دارند منشا خیر و برکت برای جامعه می شوند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار