خبر خوش دولت به گندمکاران

برنا نیوز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۹
مطالبات کشاورزان گندم کار، یک ماه زودتر از پارسال پرداخت شد.

به گزرش گروه خبر خبرگزاری برنا ، تا تاریخ بیست و هفتم شهریور امسال، مقدار ۷ میلیون و ۷۰۵ هزار تن گندم به ارزش ۱۳ هزار و ۳۴۶ میلیارد تومان از کشاورزان گندم کار خریداری شده و با پی گیری های صورت گرفته، مبلغ۱۳ هزار و ۳۲۵ میلیارد توماناز مطالبات کشاوزان تاکنون پرداخت شده است.
«محمدباقر نوبخت»، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، با اعلام این خبر افزود: با احتساب این مقادیر و ارقام، حدود ۹۹,۸ درصد ازمطالبات کشاورزان گندم کار پرداخت شده و باقی مانده مطالبات آنان هم برابر ۲۱ میلیارد تومان تامین اعتبار شده و در روزهای آینده و حداکثر تا سی ویکم شهریور ماه سال جاری پرداخت خواهد شد.
وی اظهار کرد: علیرغم افزایش ارزش گندم خریداری شده از کشاورزان در سال جاریو رشد حدود ۶ درصد آن نسبت به مبلغ سال قبل (۱۲ هزار و ۵۵۰ میلیارد تومان)، مطالبات کشاورزان گندم کار نسبت به سال گذشته یک ماه زودتر تسویه و پرداخت می شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ادامه گفت: با توجه به منابع تأمین شده از محل اعتبارات عمومی و هدفمندسازی و منابع داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران و نیز مشارکت جدی نظام بانکی، روند تأمین و پرداخت مطالبات کشاورزان در سال جاری با کمترین مدت زمان تأخیر به طور مطلوب محقق شده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار