مسئولان باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۲:۴۲
آیت الله نوری همدانی در دیدار وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: مسئولانی که با رای مردم انتخاب شده اند باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکزقم ، آیت الله نوری همدانی صبح امروز در دیدار وزیر صنعت معدن و تجارت، مسئولان را به پاسخگویی در برابر مطالبات مردم دعوت کرد و افزود: باید جوانان کشور به ویژه فارغ التحصیلان دانشجویی به آینده خود امیدوار باشند و بدانند در هر مقطعی شغل مناسب خواهند داشت.
آیت الله نوری همدانی نوسانات قیمت ارز را از مشکلات کشور دانست و افزود: چرا باید با بالا و پایین آمدن قیمت ارز محصولاتی که در داخل کشور تولید می شود گران شود به نظر میرسد در این زمینه نظارت کمرنگ است.
وی وجود دلالان و واسطه ها را از معضلات کشور دانست و گفت : متاسفانه بسیاری از کالا ها به ویژه محصولات کشاورزی با خواست و میل دلال ها قیمت گذاری می شود در حالیکه کشاورزان و تولید کنندگان از سود آن بی بهره می مانند.
وزیر صنعت نیز در این دیدار با اشاره به تحریم های اقتصادی دشمن از افزایش صد درصدی تولید لوازم خانگی خبر داد و گفت: باوجود فشار های اقتصادی و بیماری کرونا بسیاری از مشاغل و صنوف با مشکلات و رکود مواجه شدند، اما در بخش صنعت ما رشد چشمگیری داشتیم.
رزم حسینی افزود: در معدن و فولاد ده درصد، مس ۱۲ درصد و در آلومینیوم ۵۱ درصد افزایش تولید داشته ایم.
وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون رقم تجارت و بازرگانی ایران به ۵۷ میلیارد دلار رسیده است.
وزیر صمت ممنوعیت ورود کالا های غیرضروری را از اولویت های این وزارتخانه دانست و گفت: ما با جدیت به دنبال تامین مواد اولیه کارخانه ها و همچنین تامین کالا های اساسی مورد نیاز مردم هستیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار