کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در بیانیه ای؛ خون شهدای مقاومت از دکتر فتحی شقاقی تا سردار شهید سلیمانی موجب پرورش نسل جوان در این مسیر متعالی شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه شورا های عالی و عمومی گروه علمی فرهنگی و هنری خبرگزاری صدا و سیما؛ کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری تاکید کرد: اکنون با خون شهدای مقاومت در یک جبهه از دکتر فتحی شقاقی تا سردار شهید سلیمانی نهال این مسیر معنوی به درختی تنومند تبدیل شده و ثمرات آن بیش از پیش نمایان شده است.
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در بیانیه ای با اشاره به سالگرد شهادت شهید فتحی شقاقی اظهار داشت: شهید فتحی شقاقی رهبر جنبش جهاد اسلامی فلسطین یکی از رهبران مبارزی است که با الگو گرفتن از اندیشه ها و شیوه رهبری امام خمینی (ره) به مبارزات ملت فلسطین هویت اسلامی بخشید. مفاهیمی که او می نوشت همیشه موجب ترس و واهمه برای رژیم صهیونیستی می شد چراکه او برای اولین بار از نقش اسلام و نقش فلسطین نسبت به اسلام و مسلمین سخن می گفت.
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در ادامه بیانیه خود می افزاید: وی در مقاله ای در سال ۱۹۸۹ نوشت: «آیا اینان حقایق قرآنی را که هویت فلسطین را مشخص می نماید و آن را به عنوان دری به عصر آزادی و نهضت و استقلال ساخته است، انکار می نمایند؟ آیا اینان از این حقایق تاریخی آگاه نیستند که بر عزت فلسطین که برگرفته از عزت اسلام است، تاکید می کند و استقلال آن را به معنی استقلال امت اسلام می داند».
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری تصریح کرد: همان طور که رمضان عبدالله گفته: «شهید شقاقی با تاسیس جنبش جهاد اسلامی نقش پیشتاز اسلام را در جهاد و مبارزه مردم فلسطین احیا کرد، در حالی که دشمنان اسلام و وابستگان آنان موفق شده بودند اسلامگرایان را از میدان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار