همزمان با ایام سوگ شهادت سید و سالار شهیدان، دومین مرحله از پویش «نذر ماسک» در دانشکده پزشکی شیراز اجرا شد.

به گزارش ایکنا از فارس، محمدامین نوح پیشه، مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده پزشکی شیراز امروز، 30 شهریورماه در جمع خبرنگاران گفت: همزمان با ایام سوگ شهادت سید و سالار شهیدان، با همکاری هیئت الرضا(ع) دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بسیج دانشجویی و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده پزشکی، دومین مرحله از پویش «نذر ماسک» به مرحله اجرا درآمد.
وی افزود: پویش نذر ماسک از اقدامات نیکوکارانه و انسان دوستانه ای است که طی آن مردم اخلاق مدار کشورمان نسبت به تهیه و توزیع ماسک برای استفاده افراد نیازمند به عنوان یکی از مهم ترین عوامل بازدارنده از انتقال کرونا اقدام می کنند.
نوح پیشه، مشارکت همگانی در این پویش سلامت محور و مؤمنانه را گامی مؤثر برای کاهش شیوع کروناویروس و ترغیب و ترویج استفاده از ماسک استاندارد و قابل شست وشو در مناطق محروم و کم برخوردار دانست و ادامه داد: در گام نخست پویش نذر ماسک همزمان با عید سعید غدیر به همت دانشجویان دو هزار ماسک و در گام دوم نیز هفت هزار ماسک تهیه، بسته بندی و برای مناطق محروم ارسال شد.
مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده پزشکی شیراز اظهار کرد: هزینه تأمین این ماسک ها به صورت کامل از محل جمع آوری نذورات و کمک های مردمی تأمین می شود.
وی ضمن قدردانی از حضور همیشگی نیکوکاران، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده پزشکی در تمامی عرصه های خدمت به محرومان، خواستار استمرار مشارکت آنان در فعالیت های خیرخواهانه و خداپسندانه شد و برای پیوستن به این پویش بزرگ، شماره تماس ۳۲۰۸۴۰۹۳ را معرفی کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار