تسنیم نوشت: ناصر ممدوح دوبلور مطرح کشورمان پس از سال ها اجرا و بازیگری در صدا و سیما با دنیای تصویر وداع کرد و گفت: خاطراتم در "راه شب" و "اغما" از یادم نمی روند.

صدا و چهره اش ما را یادِ آثار ماندگار و منحصر به فردی می اندازد. هنرمندی که اول خودش را گوینده و دوبلور می داند بعد بازیگر! از او به عنوان یکی از مدیران دوبلاژ موفق نام می برند که سابقه طولانی در زمینه گویندگی فیلم های مستند دارد.
او درباره اثر مورد علاقه اش گفت: سریال "راه شب" را خیلی دوست داشتم، چون سوژه ها و داستانش واقعی بودند. از طرفی نقش خودم یعنی گوینده و مجری را بازی می کردم؛ همیشه خاطرات این سریال در ذهنم می ماند.
ممدوح درباره خداحافظی از اجرا و بازیگری و دنیای تصویر گفت: دیگر نمی خواهم جلوی دوربین ظاهر شوم، اما این به معنی خداحافظی از عرصه هنر نیست. من مدتی در جلوی دوربین مسابقات، فیلم ها و سریال ها اجرا کرده ام حتی برنامه ای برای پیشکسوتان دوبله روی آنتن داشتم. همه این کارها حکم زنگ تفریح را برای من دارد. بازیگری حرفه اصلی من نیست و همیشه دوبله را دوست داشتم و دارم.
وی دلیل کناره گیری را باز کردن فضا برای کاربلدهای این حوزه و جوانان با استعدادی که می توانند بازیگران خوب و درخشانی برای دنیای تصویر باشند عنوان کرد و گفت: من در سال 1384 در "راه شب" داریوش فرهنگ بازی کردم اما الان احساس می کنم دیگر توانایی های آن زمان را ندارم. از طرفی تعداد سوژه های خوب هم بسیار کم شده اند؛ بسیاری از کاربلدهای این حوزه بیکار شده اند و یا وجود هنرمندانِ حوزه های دیگر در بازیگری باعث می شود جوانانِ با استعداد این حوزه دیرتر معرفی شوند، این مسائل هم آزارم می دهد. من که از ابتدا گوینده فیلم ها بوده ام و کماکان این حرفه را دنبال می کنم.
ممدوح تأکید کرد: خاطرات خوبی از دنیای تصویر دارم اما همیشه برایم زنگ تفریح بوده و حرفه اصلی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار