عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: شواهد و قرائن نشان می دهد که سفیر انگلیس به دنبال جاسوسی بوده است و باید با وی برخورد جدی شود.

آنچه دیگران می خوانند: عکس جدید نفیسه روشن بازیگر سریال مانکن عکس سارا خوئینی ها تصویر جدید پریناز ایزدیار در فیلم «مغز استخوان»
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
با اشاره به حضور سفیر انگلیس در برخی از تجمعات غیرقانونی، گفت: طبق قانون، سفرا نمی توانند در تجمعات کشوری که در آن خدمت می کنند، شرکت داشته باشند و بر این اساس، این اقدام سفیر انگلیس کاملاً غیرقانونی و برخلاف مقررات بین المللی است و باید حتماً با وی برخورد شود.
وی با اشاره به اینکه سفیر انگلیس با حضور در این تجمعات، اقدام به عکسبرداری و فیلمبرداری کرده است، گفت: به نوعی می توان این اقدام سفیر انگلیس را جاسوسی دانست و آنان قطعاً به دنبال آن بوده اند که از این فضا بهره برداری های خودشان را داشته باشند.
عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه وزارت امور خارجه باید بر اساس قانون با سفیر انگلیس برخورد کند، تصریح کرد: زمانی که سفیر یک کشور اقدام به فیلمبرداری و عکسبرداری از تجمعات می کند، قطعاً به دنبال آن است که به دنیا پیام دهد که ما هم با معترضان همراه هستیم.
بیگدلی بیان کرد: متأسفانه برخی از معترضان هم اعتراض خود را به صورت مسالمت آمیز مطرح نکردند، شعارهای ساختارشکنانه دادند و تصور ما این است که سفیر انگلیس هم به دنبال استفاده جاسوسی از این فضا بوده و اینکه اطلاعاتی را به سرویس های خبری بیگانه دهد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار