همه جا قطر، از لیگ آسیا تا جام ملت ها

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹
همه جا قطر، از لیگ آسیا تا جام ملت ها

آی اسپورت - کم کمک داریم فراموش می کنیم آنچه ناسزاوارانه، در جام ملت ها بر تیم ملى رفت! یواش یواش، ٣٥ دقیقه بلاخیز بازى با ژاپن که به باد داد همه بازى هاى خوب و مقبول ملى پوشان را، به «طاق نسیان» می کوبیم! اندک اندک، در سایه بازى هاى لیگ برتر که حرارتى خاص دارد، به یاد می آوریم که زندگى ادامه دارد و متقاعد می شویم که باید به میدان برگشت و می کوشیم که کوشنده تر از هر زمانى، تلاش خود را دوچندان کنیم تا سعى مان مشکور باشد و در «باد» برد ها و باخت هاى قبلى نخوابیم! نباید دیگر «اشتباه» تیم ملى را که مقابل ژاپن نقره داغ مان کرد و بهترین هدیه را، براى قهرمانى تقدیم تیم قطر و فلیکس سانچز نمود، تکرار شود! نباید کوتاهى و قصور تیم ملى را تکرار کنیم! در هیچ سطح و هیچ کلاسى!
بازى هاى لیگ برتر، آیینه خوش نمایى از دار و ندار فوتبال ماست! چه اشاره کنیم به مقابله فولاد اهواز و پرسپولیس! چه منظورمان عملکرد ستودنى سپاهان باشد و یا گلباران و گلریزان استقلال!
اشکالات پرسپولیس که بیرون زد
در «چنته» درندشت لیگ برتر، همه چیز می توان یافت و خود را در این دایره، به هر کارى توانا دید! می توان به تحسین تیم منظم شده و نظم پذیر فولاد اهواز و افشین قطبى نازید و می توان اشکالات در حال بیرون زدن تیم پرسپولیس را دید! می توان هشدار داد که پرسپولیس، با این بضاعت حرکتى که «اینک» دارد، در لیگ آسیا، به زمین سفت می رسد! همان طور که تیم ملى هم در جام ملت ها، به زمین سفت که رسید، کم آورد!
باید حواس پرسپولیس را جمع این نکته ها کرد که سروش رفیعى در این سه بازى، عصاى دست برانکو نشد! جاى خالى شجاع- که اخلاق بچه ها را دارد و زود از کوره درمی رود- پرنشدنى می نماید! ...

[ مشاهده متن کامل همه جا قطر، از لیگ آسیا تا جام ملت ها آی اسپورت ]