استراماچونی به بازیکنان نزدیک است/ تاخیر در شروع لیگ می تواند کمک حال استقلال باشد

برنا نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۰
پیشکسوت استقلال تهران گفت: امیدوارم استقلال بتواند در لیگ نوزدهم با کسب عنوان قهرمانی دل هواداران را شاد کند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رضا رجبی، پیشکسوت باشگاه استقلال درباره حضور در دیدار خیریه به نفع آزادی زندانیان غیرعمد و دیه به خبرنگار برنا گفت: من ناخودآگاه آمدم به وسیله آقای نیک پور و شعار خوبی دیدم، مسابقه به نفع انسانیت. خیلی شعار زیبایی است که هرکسی قدم بردارد به طریق انسانیت و بخواهد اخلاق را در جامعه شکوفا کند. به نظر من ارزشمند است و خدا را شکر این اتفاق افتاد و من هم آمدم و سلطان فوتبال آقای پروین هم آمدند در هر صورت هرجایی که شما بتوانید آدم ها را دور هم جمع کنید و از آسیب ها دور باشند و در محیط ورزش باشند و کار انسانی کنند به نظر من ارزشمند است و من هم خدا لطف کرده که آمدم اینجا.
وی افزود: ره آورد این گونه مسابقات این می شود می شود که بازی بگذارند و دو نفر جوانی که در بند هستند و چشمشان به آدم های بیرون است نجات یابند. من فکر نمی کنم چیزی زیباتر از این در عید قربان باشد که ما وقتمان را قربانی کار خیر می کنیم تا بتوانیم دو انسان را نجات دهیم.
پیشکسوت استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: باشگاه استقلال مشکلاتی دارد اما تیم تمرین می کند. اگر بعد فنی را بگوییم آقای استراماچونی کمی به بچه ها نزدیک است و دارد خوب با آنها تمرین می کند. امیدوارم بتواند در بحث کوچینگ و مربیگری در جریان بازی هم مربی بزرگی باشد. بالاخره استقلالی ها سال هاست قهرمان نشدند و امیدوارم بتواند که بر حواشی و مشکلات مالی فائق بیاید تا انشالله بتواند موفق شود.
رجبی بیان کرد: هماهنگی در ایران برای یک مربی تازه وارد خیلی سخت است اما چون استقلال زود شروع کرده و بزرگ ترین شانسی که تیم آورده این است که لیگ عقب افتاد و این تأخیر می ...

سرخط اخبار