مسابقات تنیس روی میز کارمندان کشور در قزوین آغاز شد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶
مسابقات تنیس روی میز کارمندان کشور در قزوین آغاز شد

به گزارش خبرنگار مهر ، مسابقات تنیس روی میز کارمندان دولت سراسر کشور در بخش آقایان از امروز در قزوین با حضور ۲۶ تیم آغاز شد.
این رقابت ها در دو بخش تیمی و انفرادی طی روزهای ۲۵ تا ۲۷ بهمن به میزبانی خانه بین المللی تنیس روی میز قزوین برگزار خواهد شد.
رقابت های بخش بانوان هم با پایان رقابت های مردان در قزوین آغاز می شود.
هفت ووشوکار استان در اردوی تیم های ملی
در پایان رقابت های ووشو انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان، مهدی نظری در وزن منهای ۶۰ و علیرضا سلطانیان در وزن منهای ۶۵ به دو مدال برنز دست یافتند و جواز حضور در اردوی تیم ملی ووشو کشور شدند.
پیش از این محسن شهبازی، آرمین افراز ملک رودی، محمد مهدی رضایی، علی محمدی و آرین افراز ملک رودی هم جواز حضور در کمپ تیم های ملی ووشو کشور را کسب کرده بودند.
رقابت های کشوری ووشو انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان به میزبانی شهر نجف آباد استان اصفهان برگزار شد.
مسابقات شنا دختران جام فجر در قزوین برگزار شد
در پایان این رقابت ها و در بخش پیشرفته، ساغر توسلی، درسا عشایری از استخر آفتاب، ریحانه محمودی و فاطمه هدایت مهر از استخر بوئین زهرا در رده های مختلف سنی قهرمان شدند.
در رقابت های مختلط تیمی هم تیم های بوئین زهرا، آفتاب و تالار شهر عناوین برتر را کسب کردند.
در رقابت های شناگران مبتدی هم زهرا افشار از استخر کارگران، فاطمه طهورا طاهرخانی و مهنا پناهی از استخر آفتاب، سارینا جوادی از استخر بهاران، آرتمیس رحمانی از استخر تاکستان، پریا غفاری از استخر آکادمی آب و ستایش میان دربندی از استخر شهید رجایی عناوین برتر رده های سنی مختلف را کسب کردند.
مسابقات شنا دختران استان جام فجر، با ...

[ مشاهده متن کامل مسابقات تنیس روی میز کارمندان کشور در قزوین آغاز شد خبرگزاری مهر ]