به دنبال افزایش کدورت آب ورودی به تصفیه خانه های غرب و شرق تهران آب شرب ۵ منطقه پایتخت به منظور اطمینان از سلامت آب شرب در شبکه شهری قطع شد.

- اخبار اقتصادی -
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، از ساعاتی پیش آب شرب در برخی از مناطق شهر تهران قطع شد و پیگیری خبرنگار تسنیم حاکی از این است که این قطعی آب مربوط به 5 منطقه از کلانشهر تهران است.
دلیل قطع آب در این مناطق تهران که برخی در شرق پایتخت و برخی نقاط در غرب این کلانشهر است، افزایش کدورت آب ورودی به تصفیه خانه های مستقر در منطقه های تهرانپارس و کن بوده که دلیل آن شدت و حجم بالای بارش ها شناسایی شده است. در واقع به دلیل شدت و حجم بالای بارندگی در تهران و افزایش کدورت آب ورودی به تصفیه خانه ها به منظور سلامت شهروندان و جلوگیری از ورود آب با کدورت بالا به شبکه شرب شهری آب شرب این 5 منطقه قطع شد تا اقدامات لازم در جهت مناسب سازی آب شربی که از تصفیه خانه ها خارج شده و به مخازن شهری وارد می شود انجام گیرد.
پیگیری خبرنگار تسنیم حاکی از این است که مشکل کدورت آب و قطعی آن در تمامی مناطق 5گانه که امشب با قطع آب مواجه شده اند تا قبل از ساعت 12 امشب برطرف خواهد شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار