به منظور گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس شبکه چهار سیما ویژه برنامه هایی متناسب با این ایام پخش می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، چراغ مطالعه، برنامه زنده صبحگاهی طلوع، مجله شبانگاهی شب های هنر با بخش های متنوع ویژه دفاع مقدس پخش می شود.
همچنین واحد تأمین برنامه شبکه چهار مستندهای جدید «آن یک نفر»، «مردم بالادست»، «اعزام محرمانه»، «یک شهر یک زن»، «متولد آذر»، «زخم الماس» و سینمایی های متناسب با این ایام برای روزهای پایان هفته تدارک دیده است که در ذیل به توضیح برخی از آنها اشاره شده است:
*آغاز فصل جدید «چراغ مطالعه» / کتب دفاع مقدس زیر نور «چراغ مطالعه»
سری جدید برنامه «چراغ مطالعه» که از شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۳ قسمت به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود، به گفتگو با نویسندگان کتاب های حوزه دفاع مقدس اختصاص دارد و ویژه چهلمین سالگرد دفاع مقدس تولید شده است.
در این برنامه کورش علیانی، نویسنده، پژوهشگر و زبان شناس در قالب گفتگوهایی انتقادی به نقد و ارزیابی کتاب های حوزه دفاع مقدس می پردازد.
اولین قسمت از دور جدید چراغ مطالعه با حضور حسین علایی، عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین (ع)، نخستین فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و از پژوهشگران جدی در عرصه تاریخ جنگ تحمیلی روی آنتن خواهد رفت.
چراغ مطالعه با تهیه کنندگی مرتضی روحانی در گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار تولید می شود.
*مستند «آن یک نفر»
مستند «آن یک نفر» به کارگردانی سیدحمید میرحسینی و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان، روایتگر زندگی شهید هنرمند غلامرضا آتشی گوهری است که در ایام دفاع مقدس در حوزه مستندسازی فعالیت می کرد.
وی در سال ۱۳۳۲ در شهر کرمان به دنیا آمد، در سال ۵۹ کار در صدا و سیما را به عنوان خبرنگار و تصویربردار آغاز کرد و در دوره هشت سال دفاع مقدس به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار