در حالی که اعضای شورای شهر تهران گلایه بسیاری از عدم موافقت با تعطیلی حمل و نقل عمومی از سوی ستاد مبارزه با کرونا داشتند، رئیس ستاد کرونای تهران این تصمیم را بر گردن نگرفت.

به گزارش تابناک به نقل از تیتر شهر ؛ اعضای شورای شهر تهران در جلسه علنی پس از استعماع بخش اول سخنان زالی به انتقاد از عملکرد ها پرداختند.
زهرا نژاد بهرام، عضو هیات رئیسه شورای شهر گفت: باید این سوال را پرسید که بر چه اساسی تصمیم گرفته شد که ادارت باز و فعالیت های اقتصادی از سر گرفته شود تا شهروندان از روز شنبه با ازدحام و ترافیک روبرو شود. آیا شما فرمانده ستاد کرونا نیستید؟
نژاد بهرام افزود: ما این سؤال را از شما داریم. چرا طرح پیشنهاد ما را برای تعطیلی مترو نپذیرفتید؟ شورای شهر در جهت فاصله گذاری اجتماعی خواستار تعطیلی حمل و نقل عمومی و ادارات بود. اما چطور فعالیت ها مانند سابق به حالت عادی بازگشت؟ چه کسی چنین تصمیمی گرفت؟!
زهرا نژاد بهرام در ادامه افزود: ما از شما به عنوان رئیس ستاد انتظار داریم که این سؤالات را پاسخ بدهید. آقای دکتر زالی فرمودید ما از هماهنگی به وجود آمده در ستاد و دستگاه های اجرایی تشکر می کنیم. من معتقدم در واقع این ناهماهنگی به شدت در شهر تهران قابل مشاهده است.
عضو هیات رییسیه شورا تاکید کرد: ما میگوییم که مترو تعطیل شود، اما ناگهان میبینیم که ادارات از روز شنبه شروع به کار می کنند. پس هماهنگی کجاست؟ ما می گوییم برای ایجاد فاصله گذاری اجتماعی که مصوبه ستاد ملی کرونا است تردد اتوبوس ها کم شود، اما به دنبال تصمیمات یک شبه و خلق الساعه برخی مسئولان در بازگشایی بانک ها و برخی ادارات با جمع کثیری از شهروندان مواجه میشویم.
عضو هیات رییسه شورای شهر در ادامه خطر نشان کرد: در واقع می توان گفت: ستاد ملی کرونا به یک راهکار مشخصی نرسیده است یا ستاد ملی نتوانسته است با دستگاه های نظارتی و اجرایی به یک جمع بندی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار