آغاز جمع آوری پل گیشا از اول تیر

خبر خودرو سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹

به گزارش خبرخودرو ، معاون ترافیکی راهور تهران گفت: جمع آوری پل گیشا از اول تیر آغاز و محدودیت های ترافیکی در اطراف آن اعمال می شود.
سرهنگ رضایی درباره محدودیت های پل گیشا گفت: رانندگانی که از روی پل گیشا در جهت شرق به غرب و بالعکس تردد می کنند، بایستی از دوربرگردان های بزرگراه شهید چمران و سایر محور های جایگزین این پل به ویژه بزرگراه شهید حکیم استفاده کنند.
وی افزود: با اغاز جمع آوری پل گیشا، سنگینی بار محور های منتهی به این پل، بدیهی خودهد بود و به شهروندان عزیزی که قصد سفر به این محدوده را خواهند داشت، توصیه می شود برنامه ریزی لازم را برای سفر خود داشته باشند و با صبر و حوصله رانندگی کنند.
سرهنگ رضایی گفت: پیش بینی ما افزایش مشکلات ترافیکی این مقطع به ویژه با اغاز فصل بازگشایی مدارس است که بایستی برای آن زمان نیز تمهیدات ویژه تری برای جذب بموقع بارترافیکی دیده شود.
معاون ترافیکی افزود: محدودیت های طرح عمرانی پل گیشا در هر دو مسیر جنوب به شمال بزرگراه شیخ فضل اله، ورودی به جلال آل احمد­ و دسترسی شمال به جنوب بزرگراه شهید چمران به حکیم شرق است.
سرهنگ رضایی ادامه داد: همسطح سازی و فعال کردن محور تندرو و کندرو بزرگراه شهید چمران - زیر پل گیشا- در هر دو مسیر رفت و برگشت به منظور عبور حجم بیشتری از خودروها­ در روز های اولیه جمع آوری عرشه پل و جذب بهتر بار ترافیکی از اقدامات روان سازی است.
وی افزود: گاردیل های خط ویژه در مقاطع ذیل جمع آوری می شود:
- مسیر شمال به جنوب بزرگراه چمران از حدفاصل ضلع جنوبی پل گیشا تا دوربرگردان تازه ساخت
- مسیر جنوب به شمال بزرگراه چمران از حدفاصل باقرخان تا خروجی تونل توحید
- ...

سرخط اخبار