تهران-ایرنا-دبیر کل حزب اتحاد ملت ایران تاکید کرد: احزاب افرادی دغدغه مند هستند که تلاش می کنند برای اداره امور به حاکمیت کمک کنند و حاکمیت باید آن را قدر بداند.

«علی شکوری راد» روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران در دفتر مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: در کشور احزاب نه به عنوان فرصت که به عنوان تهدید یا مزاحم تلقی می شوند، هم قانون این نگاه را دارد و در عمل هم گاهی شاهد این مسئله هستیم، درحالی که احزاب باید فرصت تلقی شوند.
وی خاطرنشان کرد: احزاب افرادی دغدغه مند هستند که تلاش می کنند برای اداره امور به حاکمیت کمک کنند و حاکمیت باید آن را قدر بداند و ما همچنان از فقدان این نگاه رنج می بریم.
این فعال اصلاح طلب گفت: چهار سال از تاسیس حزب اتحاد ملت می گذرد و ما در آستانه پنجمین کنگره حزبی یا مجمع عمومی بر اساس قانون جدید احزاب هستیم، قانون پیشین احزاب خوب نبود ولی در مجلس نهم قانونی تصویب شد که بدتر از آن است.
کنگره حزب اتحاد ملت ایران اسلامی ۳۰ آبان برگزار می شود
دبیرکل حزب اتحاد ملت افزود: دو دوره دو ساله شورای مرکزی را در حزب اتحاد پشت سر گذاشتیم و در ۳۰ آبان مجمع عمومی یا کنگره برگزار می شود و در همان مجمع دبیرکل انتخاب خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: حزب اتحاد ملت در ۳۰ استان و ۱۵۰ شهرستان حوزه های حزبی خود را شکل داده است و امیدواریم فعالیت های حزب به صورت جدی تر دنبال و انجام شود.
شکوری راد ادامه داد: حزب اتحاد ملت عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاست گذاری است و آذر منصوری به عنوان نماینده حزب در این شوراها حضور دارد. ضمن اینکه حزب مواضع خود را از طریق دبیرکل، قائم مقام دبیرکل و سخنگوی حزب بیان می کند.
وی با اشاره به طرح موضوع پرسشگری گفت: من در دوره پیشین موضوع پرسشگری را مطرح کردم، پرسشگری می تواند موجب پویایی جامعه شود خود ما هم پرسش های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار