بازگشت آرامش به بیروت
النشره: پس از آنکه درگیری هایی که میان تظاهرکنندگان میدان النجمه شهر بیروت و نیروهای پلیس پارلمان لبنان در این میدان شکل گرفت، آرامش به این شهر بازگشت. تظاهرکنندگان در این درگیری توانستند موانع آهنی مقابل ساختمان پارلمان را از میان بردارند، در مقابل نیروهای امنیتی لبنان با شلیک تیر هوایی سعی در پراکنده کردن معترضان داشتند.
مذاکرات سعودی - صهیونیستی پیرامون مسجدالاقصی
اسرائیل الیوم: در کنار طرح آمریکایی معروف به «معامله قرن» و اهداف رژیم صهیونیستی در اعمال حاکمیت بر غور اردن و مناطق دیگر کرانه باختری، از ماه دسامبر میان تل آویو و ریاض با میانجیگری آمریکا رایزنی هایی برای حضور نمایندگان سعودی در اداره اوقاف اسلامی قدس اشغالی در جریان است.
ابتلای نخست وزیر ارمنستان به کرونا
بلومبرگ: «نیکول پاشینیان» ، نخست وزیر ارمنستان در صفحه رسمی خود در فیس بوک نوشت نتایج آزمایشات نشان داده که وی، همسرش و سه دخترش دچار بیماری کوئید ۱۹ شده اند. وزارت بهداشت ارمنستان تاکنون از ثبت ۹۲۸۲ مورد ابتلا به ویروس کرونا ، بهبود ۳۳۸۶ تن از بیماران و فوت ۱۳۱ مورد از بیماران خبر داده است.
بازداشت ۲ سرکرده داعش در موصل
شفق نیوز: مقامات عراق از بازداشت دو عضو برجسته داعش در شهر موصل واقع در شمال عراق خبر دادند، همین طور حشد شعبی از آغاز بزرگترین عملیات پاکسازی دره های منطقه تلال حمرین در شمال شرق دیالی خبر داد.
کاهش کمک های سازمان ملل به یمن
آسوشیتدپرس: چندین سازمان امدادرسان خواستار دریافت کمک مالی فوری به منظور تداوم عملیات هایشان در کشور جنگ زده یمن شده و توقف یا کاستن از حجم برخی برنامه های خود در یمن تحت فشارهای مالی همزمان با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری