اردبیل - ناظر شورای عالی تمرکز زدایی از پایتخت گفت: توسعه نامتوازن استان ها و عدم تخصیص بودجه عادلانه عامل مهاجرت به پایتخت است.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمود عباس زاده مشگینی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل اولویت اصلی در حکومت داری اسلامی را تأمین رفاه عمومی مردم عنوان کرد و افزود: سه اصل اساسی در حاکمیت، تأمین رفاه عمومی، تأمین امنیت و حراست از حقوق عمومی و آزادی های مشروع مردم است که اگر رفاه به معنای دقیق کلمه به درستی تأمین نشود نمی توان به مؤلفه های دیگر پرداخت.
وی با بیان اینکه ما مسئولین شأن و جایگاهی جز نوکری مردم نداریم، تصریح: مسئولین دولت نوکر مردم هستند باید به درستی به آنها خدمت کنند و اگر کوتاهی کنیم در قیامت پاسخگو هستیم، چرا که هدف از مسئولیت باید خدمت گزاری باشد.
نماینده مردم مشگین شهر با تاکید بر شناخت درست و دقیق قیام امام حسین ( ع) افزود: حضرت امام حسین ( ع) برای احقاق حقوق مردم قیام کرد و سیاست و حاکمیت را در راستای اعتلای دین اسلام به کار برد و در مقابل ظلم و جور و تضییع حقوق مظلومان قیام کرد.
وی ادامه داد: این امر درس بزرگی برای مسئولین نظام اسلامی است اگر به نام مکتب امام حسین ( ع) حکومت می کنیم باید مانند آن حضرت رفتار کنیم.
عباس زاده مشگینی جلب رضایت الهی و ناظر بودن پروردگار بر اعمال را، اولین راه برای رسیدن به هدف مطلوب عنوان کرد و افزود: وقتی در کشور سامانه نظارت بهره ور محور، وجود ندارد لذا تنها راهی که ما را از کج روی ها و خلاف مصون نگه می دارد، جلب رضایت الهی در تصمیم گیری ها است که باعث ارتقای بهره وری در کارها می شود.
پله ترقی مدیران خدوم خواهم بود
وی با ابراز تأسف از توسعه نامتوازن استان ها، این امر را باعث مهاجرت به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار