شباهت خودسوزی نیوشا و سحر!

ایمنا پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۷
واکنش حسن روحانی به اتفاقات اخیر، موافقت دولت با حضور زنان در ورزشگاه ها و هجوم همسایگان ایرانی به کشور برای خرید ملک و زمین برخی از مهمترین عناوین مطرح شده در روزنامه های امروز _ پنجشنبه ۲۱ شهریورماه _ کشور هستند.

مطبوعات و رسانه های آزاد و شفاف در هر جامعه ای، از ارکان توسعه و دموکراسی محسوب می شوند، لذا  خبرگزاری ایمنا ، انعکاس بخشی از برجسته ترین عناوین مطبوعات کشور را به صورت روزانه در دستور کار خود دارد.
روزنامه ایران،  صفحه نخست امروز را خود به اظهارات روز گذشته حجت الاسلام حسن روحانی در جلسه هیئت دولت اختصاص داده و در تیتر یک خود نوشته است: « غصه جدیدی بر مردم وارد نشود »  رئیس جمهوری در بخشی از سخنان خود گفت: در شرایطی که دشمن همه فشارهای اقتصادی را به کار گرفته است. نباید برخی از تندروی ها و مسیرهای غیردقیق که مردم را آزار می دهد در جامعه اجازه بروز پیدا کند، چرا که مردم به اندازه کافی با غصه و سختی مواجه هستند و نباید اجازه داد که براساس بی دقتی ها غصه جدیدی بر مردم وارد شود.
روحانی تصریح کرد: امروز در شرایطی هستیم که باید حرف و ندای مردم را بهتر بشنویم و اگر می خواهیم در خیمه گاه امام حسین(ع) قرار داشته و روبروی یزید باشیم، وظیفه داریم که مشکلات مردم را برطرف کرده و مردم را تقویت کنیم تا از این پیچ تند عبور کنیم و بی تردید با ایستادگی و مقاومت دشمن را مأیوس خواهیم کرد و همه باید آگاه باشیم که اگر خدای ناکرده دچار اختلاف و دوقطبی شویم، راه برای پیروزی دشمن هموار و آسان خواهد شد.
رئیس جمهوری در ادامه از ملت بزرگ ایران و همه شیعیان و مسلمانان جهان به واسطه گرامیداشت ایام محرم و بویژه روز عاشورا، قدردانی کرد و گفت: حرکت امام حسین(ع) نشان داد حتی در جامعه ای که در آن انقلاب پیامبر اسلام(ص) که بزرگترین حرکت تاریخی است، به وقوع پیوسته نیز احتمال انحراف وجود دارد، لذا همه باید یکی از وظایف اصلی خود را اصلاح جامعه و بازگشت آن ...

سرخط اخبار