ملی پوش اسنوکر: رژیم اشغالگر قدس مشروعیت قانونی ندارد

ایرنا شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۲
تهران- ایرنا- ملی پوش اسنوکر ایران بعد از روبرو نشدن با حریفی از رژیم صهیونیستی در پیکارهای قهرمانی جهان گفت: وظیفه من و تمام ورزشکاران ایرانی است که با نمایندگان این رژیم ظالم مسابقه ندهیم و نه تنها از این اتفاق ناراحت نیستم بلکه بسیار خوشحال هم هستم.

«امیر سرخوش» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان با حضور ۱۱۰ ورزشکار از ۳۹ کشور برگزار شد و با جرات می توانم بگویم بازی ها از سطح کیفی بسیار مطلوبی برخوردار بود.
وی افزود: من از مرحله گروهی با رکوردهای امتیازی بسیار خوب صعود کردم و شانس زیادی برای قهرمانی در این دوره از رقابت ها داشتم.
 ملی پوش اسنوکر ایران خاطرنشان کرد: سه رکورد امتیازی بالای ۱۰۰ داشتم که فقط یک ورزشکار دیگر توانسته بود به این رکورد برسد و همین باعث شد فدراسیون جهانی بیلیارد و اسنوکر (IBSF) از من به عنوان شانس اصلی قهرمانی یاد کند.
سرخوش تصریح کرد: در مرحله حذفی به نماینده رژیم اشغالگر قدس برخورد کردم که از رویارویی با وی خودداری و حاضر به انجام مسابقه نشدم و از دور رقابت ها حذف شدم.
وی تاکید کرد: وظیفه من و تمام ورزشکاران ایرانی است که با نمایندگان رژیم ظالم صهیونیستی مسابقه ندهیم و نه تنها از این اتفاق ناراحت نیستم بلکه بسیار خوشحال هم هستم باید همه دنیا متوجه بشوند که این کشور مشروعیت قانونی ندارد.
سرخوش در پایان گفت: مقام معظم رهبری همواره تاکید داشته اند ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران در مسابقات ورزشی با نمایندگان رژیم غاصب شرکت نخواهد کرد و این فرمایش را سرلوحه کارمان قرار داده و با جان و دل از آن استقبال می کنیم.
تیم ملی اسنوکر ایران در بخش مردان با ترکیب امیر سرخوش، علی روشنی کیا، سیاوش مزینی و میلاد کاشانی در این رقابت ها شرکت کرده بود.
رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان هفتم تا هجدهم آبان ماه به میزبانی کشور ترکیه در حال برگزاری است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار