آی اسپورت - معرفی سرمربی تراکتور یه یک معما تبدیل شده است. قرار بود سرمربی باشگاه تا دیروز (سه شنبه، 25 شهریور) معرفی شود اما اعلام سرمربی جدید دو روز دیگر به تعویق افتاد. این 48 ساعت تاخیر بی دلیل نیست. در بیانیه تراکتور، باشگاه علنا از برخی کاندیداها گلایه کرد. تراکتور در بیانیه خود گفت که برخی گزینه ها که با رفتارهای غیر حرفه ای موجب اتلاف وقت و فرصت سوزی شدند. پرسشی برای هواداران ایجاد شده که دلیل این بیانیه و تاخیر اعلام نام سرمربی جدید چیست؟
منصوریان و تارتار، هر دو توافق کرده اند!
ماجرای اعلام نام سرمربی جدید تراکتور، امروز (چهارشنبه، 26 شهریور) با برخی اخبار و اتفاقات عجیب تر و جذاب تر شد. برخی منابع خبری در تهران مدعی شدند علیرضا منصوریان با تراکتور توافق کرده و قرار است فردا به عنوان سرمربی تراکتور معرفی شود. اما نکته اینجاست که این خبر از طرف باشگاه تراکتور به رسانه ها داده نشده و برخی نزدیکان منصوریان می گویند حضور او در تبریز قطعی است.
در آن سوی ماجرا یکی دو بازیکن لیگ برتری مدعی اند که حسین پاشایی، دستیار مهدی تارتار در تماس با آن ها امکان فسخ قرارداد با باشگاه کنونی و حضورشان در تبریز را جویا شده است. پاشایی از بازیکنان پرسیده که اگر به تراکتور برویم، به تبریز می آیید؟ این مساله نشان می دهد که تارتار هم مانند منصوریان، تصور می کند با تراکتور توافق کرده و حضورش در تبریز قطعی است. اما امکان ندارد یک تیم همزمان با دو سرمربی توافق کرده باشد!
دایی نتوانست، کریمی و مجیدی پیشنهاد شدند، با منصوریان و تارتار توافق شد
یکی از افراد نزدیک به باشگاه تراکتور در پاسخ به این سوال که چگونه با دو سرمربی توافق شده است، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار