مهناز افشار:

از صاحبان برخی فیلم ها شنیدم که ممنوع الفعالیتم

اعتماد آنلاین جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲

اعتمادآنلاین| در حالی که فریدون جیرانی در بیمارستان بستری است، فیلم جدیدش در اروپا روی پرده می رود. در فیلم «آشفته گی» به کارگردانی فریدون جیرانی مهناز افشار کنار بهرام رادان جلوی دوربین مسعود سلامی رفت.
این فیلم با بازی مهناز افشار که در سی وهفتمین دوره جشنواره فجر برای نخستین بار روی پرده رفت، هنوز در ایران اکران نشده است. «آشفته گی» پیش از اکران در ایران در سینماهای اروپا روی پرده می رود. در اکران اروپایی فیلم مهناز افشار به نمایندگی از دیگر عوامل این اثر سینمایی حضور دارد.
افشار در این گفتگو درباره مسائل گوناگونی از جمله شایعاتی که درباره ممنوع الفعالیتی اش وجود دارد، اظهارنظر کرده است.
شما تنها نماینده ایران در اکران فیلم «آشفته گی»در اکران اروپا هستید در ابتدا حس خودتون را در ارتباط با فیلم بیان کنید؟
به عقیده من این فیلم برای اتمسفر جشنواره نبود، اما با این حال خیلی ها این اثر را دوست داشتند. خودم عاشقانه «آشفته گی» را دوست دارم و معتقدم در این نوع سینما، فریدون جیرانی رقیب ندارد. این دو فیلم اخیرش برای من جذابیت بسیار زیادی داشت.
به هر حال فیلم قبل از اکران در ایران برای اولین بار در اروپا به نمایش درمی آید آیا از بازتاب این اتفاق اطلاعاتی دارید؟
این اتفاق برای ایرانیان خارج از کشور خیلی جالب است که برای اولین بار قرار است فیلمی را ببینند که هنوز در ایران اکران نشده است.چون همیشه باید منتظر باشند تا اکران فیلم در ایران تمام شود بعد در خارج از کشور به نمایش درآید.
خوشحالم این اتفاق با فیلمی از فریدون جیرانی شروع شد. و چون این امکان فراهم نشد تا همکاران دیگرم در این نمایش ها باشند من تنها نماینده فیلم هستم. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار