هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: شک ندارم همه چیز درست می شود اما هیچ موقع دلیل این همه نیمکت نشینی را نفهمیدم.

بختیار رحمانی در گفت وگو با ایسنا درباره وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: تیم ما بازی قبل از آمدن ویروس کرونا را پیروز شده بود و بعدش هم با شرایط سختی که داشتیم پارس جنوبی جم را شکست دادیم. بازی بعدی مان با تراکتور واقعا بازی سختی بود و در بازی با نساجی هم که بسیار تیم خوبی بود تمام تلاشمان را کردیم. به شدت هوای این روزهای خوزستان گرم است و اصلا نمی شود این تصور را داشت که در این هوا فوتبال خیلی خوبی ارائه داد. در چهار بازی آخر واقعا بد نبودیم و در این بازی های سخت خوب بودیم و اگر مقابل نساجی شکست خوردیم به خاطر گرمای شدید هوا بود.
او در رابطه با شایعاتی مبنی بر کم کاری بازیکنان صنعت نفت آبادان گفت: من ۲۹ سال سن دارم و در فوتبال ما بد تر از شرایط مالی آبادان وجود ندارد اما با این حال بازیکنانمان از جان و دل مایه می گذارند و تیممان با هر کم و کاستی که بود با جان و دل بازی کرده است. هیچ بازیکنی نیست که به زمین بازی برود و کم کاری کند. چنین چیزی صحت ندارد و خدا شاهد است که این حرف به بچه های ما نمی آید. به هر حال نباید انتظار داشت یک بازیکن همیشه در شرایط عالی باشد و یک بازیکن همیشه بتواند صد درصد توانش را بگذارد. در بهترین تیم های دنیا، بهترین بازیکنان دنیا را می بینید که چنین اتفاقی برایشان می افتد و گاهی کارایی لازم را ندارند.
هافبک صنعت نفت آبادان گفت: به هر حال کادر فنی باید بازیکنان را با شیوه صحیح استفاده کند. می خواهم از مسئولان باشگاه تشکر کنم. قبلا مصاحبه می کردیم که بازیکنانمان واقعا سختی می کشند اما از مدیرعامل باشگاه تشکر می کنم که در این نداری تلاش کرد و برخی دوستان تلاش کردند تا بتوانند به تیم پول ...

سرخط اخبار