نمی دانم مصاحبه های برانکو چه معنایی دارد

خبرگزاری مهر چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷

به گزارش خبرگزاری مهر ، ایرج عرب مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در گفتگویی تفصیلی در ارتباط با اخبار و حواشی هفته های اخیر در حوزه باشگاه و تیم به ابهامات و سوالات پاسخ داد.
قبل از هر چیز همه می خواهند آخرین اخبار درباره نقل و انتقالات پرسپولیس را بدانند و اینکه باشگاه چه اقداماتی را در نظر دارد؟
بخش اول کار ما بر این اساس استوار بود که بتوانیم استخوانبندی تیمی که به مقام قهرمانی رسید و موفق به حضور در فینال آسیا شد را حفظ کنیم. نظر به اینکه با تغییرات در کادر فنی روبرو بودیم، این بدیهی ترین کاری بود که باید انجام می دادیم. در مرحله بعد تلاش شد در بعضی پست ها که احساس نیاز می شد بازیکنانی را جذب کنیم. این مرحله هنوز ادامه دارد. طبق نظر سرمربی اولویت باقی مانده، جذب یک مهاجم است. یک سری گزینه ها به ایشان معرفی شد که تعدادی را تایید و اولویت بندی کردند. در این ارتباط مشغول به فعالیت هستیم و به زودی گزینه مورد نظر معرفی می شود. همچنین فراموش نکنیم، یکی از مهمترین کارهایی که باید در این زمان انجام می شد به خدمت گرفتن خود سرمربی بود.
با توجه به زمانی که در اختیار داشتیم، اولویت ما یک مربی ایرانی بود که تیم را کاملاً بشناسد تا سریع وارد عمل شود اما در این بخش خوش اقبال نبودیم چون مربی مورد نظر ما قبلاً به تیم دیگری ملحق شده بود و آن باشگاه هم حاضر نبود مربی خوب خودش را از دست بدهد که کاملاً قابل درک بود.
در ادامه سراغ گزینه خارجی رفتیم و البته خوش اقبال بودیم که گزینه ای مثل آقای کالدرون آمادگی، شرایط و انگیزه حضور در پرسپولیس را داشتند. بالاخره شناخت نسبی از فوتبال ایران و پرسپولیس و شناخت از فوتبال آسیا امتیازهایی بود که نمی شد ...

سرخط اخبار