احتمال افزایش حقوق کارگران در سال ۹۸

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در جلسه ای که پیش از پایان سال برگزار می شود تصمیم نهایی در مورد میزان رشد حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را روشن و اعلام می کنیم.

خبرگزاری تسنیم: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در جلسه ای که پیش از پایان سال برگزار می شود تصمیم نهایی در مورد میزان رشد حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را روشن و اعلام می کنیم.
 محمد شریعتمداری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بسیار خرسندیم که در آستانه ماه رجب در استان مقاوم و ایثارگر لرستان و در شورای اداری استان حضور یافتیم، جلسه شورای اداری به نوعی تلفیقی از سه جلسه اصلی دولت در استان بود، به طوری که دو شورای اداری و اشتغال هم وارد گفت وگو با یکدیگر شدند و هم این جلسه گفت وگوی بخش خصوصی با دولت محسوب می شد.
وی افزود: یکی از تصمیماتی که در جلسه شورای اداری اتخاذ شد این بود که کارگروه ویژه ای را برای پیگیری مسائل عقب ماندگی های تاریخی توسعه بخش هایی از استان لرستان با همکاری استاندار لرستان به طور مشترک تشکیل بدهیم تا به ایجاد توازن بیش تر توسعه ای در نقاط مختلف استان کمک کند و برخی از عقب ماندگی های توسعه ای را نیز کاهش دهد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: ما وعده کردیم درصورتی که نظارت کافی بر توزیع منابع اشتغال روستایی در استان کمترتوسعه یافته لرستان انجام ...

[ مشاهده متن کامل احتمال افزایش حقوق کارگران در سال ۹۸ برترینها ]

آخرین اخبار اقتصادی