گزارشی از شمارهفت های شیاطین سرخ از رونالدو تا امروز/اولدترافورد به دنبال ناجی شماره 7

فارس نیوز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴
بعد از خروج رونالدو باشگاه شیاطین سرخ هیچگاه یک شماره 7 شاخص را برای یادآوری روزهای خوش گذشته نداشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، شماره 7 در باشگاه منچستر سمبل تعصب و نمونه بارز یک فوتبالیست سطح اول به حساب می آید.پیراهنی که جرج بست، اریک کانتونا ، دیوید بکام و رونالدو با آن لرز بر اندام رقبا می انداختند.
پس از جدایی رونالدو از منچستر در انتهای فصل 2009 شیاطین سرخ شماره هفت های بسیاری به خود دید که با ادعای جانشینی کریس این پیراهن را به تن کردند اما نتوانستند حتی نیمی از افتخارات ستاره های گذشته یونایتدها با پیراهن شماره 7 را تکرار و حتی یادآوری کنند.
البته اگر با مقداری سختگیری به این موضوع نگاه می شد برخی از این بازیکنان لیاقت پوشیدن این پیراهن را نداشتند و در عمل سایه ای از صاحبان قبلی شماره 7 بودند.
پس از خروج رونالدو ستاره های این پیراهن را به تن کردند که نگاهی کلی به آنها می اندازیم:
مایکل اوون  در لیورپول و تیم ملی انگلیس درخشش زاید الوصفی داشت و در تمام طول این مدت خط حمله سه شیرها را قبضه خود کرده بود.وی پس از مصدومیت های متوالی و سپری کردن دوران کم فروغ در رئال مادرید به نظر فرگوسن راهی اولدترافورد شد اما بجز  مقاطعی نتوانست نقشی کلیدی را ایفا کند و خیلی زود به فراموشی سپرده شده.البته گل زیبا و پیروزی بخش وی مقابل من سیتی در دربی منچستر نقطه اوج وی با پیراهن یونایتدها به حساب می آید.
آنتونی والنسیا  در اوایل حضورش در منچستر ستاره با آینده نشان داد ولی پس از گذشت مدت زمانی کوتاه به دلیل تغییر پست به دفاع راست منتقل شد و امسال آخرین فصل حضورش در جمع شیاطین سرخ را سپری کرد.حواشی رخ داد و نوسان زیاد باعث شد انتظارت از وی برآورده نشود.
دی ماریا ستاره آرژانتینی با مبلغی گزاف از مادرید راهی منچستر شد اما ...

سرخط اخبار