ایسنا/همدان فرماندار شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه همکاری مردم در اجرای طرح محدودیت های دوهفته ای برای قطع زنجیره ویروس کرونا قابل تقدیر است، از پلمب دو واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبرداد.

حجت الله مهدوی پنجشنبه ۶ آذر در بازدید میدانی از سطح شهر کبودراهنگ، اظهارکرد: به جز دو مورد مغازه داروخانه دامپزشکی و مغازه تودوزی که به دلیل رعایت نکردن دستورات ستاد کرونا پلمپ شدند در دیگر موارد همه مردم در کنار مسئولان تلاش دارند ویروس کرونا را از شهر و دیار خود دور کنند.
وی با حضور در ورودی های این شهرستان نیز ضمن قدردانی از نیروهای انتظامی و شهرداری، تصریح کرد: همانگونه که این عزیزان برای سلامت مردم تلاش می کنند مردم نیز باید به قدردانی از زحمات مدافعان سلامت و نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای ستاد کرونا پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
فرماندار کبودرآهنگ در ادامه از ایستگاه بازرسی ورود و خروج در روستای کردآباد و ادارات آموزش و پرورش، گاز، برق و بانک سپه و خیابانهای شهید مطهری و امام خمینی(ره) و جایگاه پمپ بنزین بازدید کرد و به دلیل رعایت نکردن مسائل بهداشتی در یکی از جایگاه های سوخت واقع در درون شهر تذکراتی هشداری به جایگاه داران داد و این افراد به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار