احتمال تغییر نام شرکت های آب و فاضلاب کنونی به شرکت « آب »/ پیش بینی جذابیت هایی در تعرفه جدید انرژی

ایلنا چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵

وزیر نیرو گفت: تعرفه های جدید انرژِی در کشور تهیه و به زودی اعمال می شود و جذابیت هایی هم در آن پیش بینی شده است.
به گزارش ایلنا، «رضا اردکانیان» شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اسلامی شهر یزد بدون اشاره به جزئیات بیشتر در این مورد افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده به احتمال زیاد این تعرفه تا قبل از مهرماه سال جای اعمال می شود.
وی در ادامه با بیان اینکه شرکت های آب و فاضلاب شهری(آبفا) و روستایی(آبفار) با یکدیگر ادغام می شود، بیان داشت: در این حوزه یک شرکت غیردولتی در استان ها تشکیل و مسئولیت آب و فاضلاب را به عهده خواهد داشت.
وزیر نیرو همچنین از احتمال تغییر نام شرکت های آب و فاضلاب کنونی به شرکت « آب » خبر داد و تصریح کرد: در این خصوص اقدام هایی برای تحقق طرح انجام شده که بدون شک اجرای آن در کشور ضروری است.
اردکانیان در ادامه این نشست به برخی مشکلات ساختاری اشاره کرد و گفت: در سازمان اداری کشور ۲ مشکل جدی داریم که هر ۲ بر یکدیگر تاثیرگذار است که شامل ساختار با تمرکز شدید و همچنین در عین تمرکزگرایی شدید، بخشی نگر است.
جانشین فرمانده اقتصاد مقاومتی کشور در استان های یزد و کرمان به اهمیت فعالیت های بین بخشی برای تحقق اهداف مورد نظر اشاره کرد و گفت: کار زمانی به سامان می رسد که دستگاه های مختلف با هم کار کنند.
اردکانیان در ادامه به مسائل حوزه انرژی در یزد اشاره کرد و افزود: آمادگی تشکیل کارگروه با مشارکت برنامه ریزی شده و هدفمند شهرداری، شرکت آبفا، شرکت توزیع برق و ظرفیت دانشگاهی برای حل مسائل را داریم.
وی تصریح کرد: برای تحقق برنامه ها در یزد پیش نیاز این موضوع، کار مشترک است که باید برای تاب آوری و افزایش سازگاری با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار