سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از عملکرد شاگردانش مقابل سامپدوریا ابراز رضایت کرد و گفت در طول فصل به کریستیانو رونالدو استراحت خواهد داد.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، آندره آ پیرلو که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در اولین بازی خود در فصل جدید سری A ایتالیا در دیداری خانگی با نتیجه 3 بر صفر بر سامپدوریا غلبه کردند و گام اول در دفاع از عنوان قهرمانی خود را محکم برداشتند، پس از این بازی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» گفت: صحبت کردن با بازیکنان اهمیت دارد و تا همین چند سال پیش که بازی می کردم، دوست داشتم با بازیکنان در زمین صحبت کنم. این خیلی مهم است که اعضای دیگر تیم بدانند که به چه چیزی فکر می کنید و چه چیزی می خواهید.
سرمربی جدید یوونتوس که در این دیدار با بازی دادن به جان لوکا فرابوتا 21 ساله، استفاده از وسترن مک کِنی در خط میانی و آزادی عمل دادن به آرون رمزی همه را شگفت زده کرد، تصریح کرد: نیمه اول خوب بودیم و جای تأسف دارد که نتوانستیم بیشتر از یک گل به ثمر برسانیم. ما در مقطع پایانی بازی به لحاظ فیزیکی دچار افت شدیم، اما با این حال همچنان در ضدحملات سامپدوریا هشیار بودیم و بازی را تحت کنترل داشتیم.
وی افزود: فرابوتا بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت. الکس ساندرو دچار مصدومیت شده بود برای همین فرابوتا را از تیم زیر 23 سال فراخواندم و او در تمرینات عالی بود. به این موضوع هم فکر نکردم که استفاده از جان لوکا ممکن است همراه با ریسک باشد. درباره مک کِنی هم باید بگویم که او در حالی به یووه آمد که تمرینات خوبی در پیش فصل با شالکه در آلمان داشت و نسبت به برخی بازیکنان ما در فرم و شکل بهتری بود. مک کِنی چندین اشتباه در دادن پاس داشت، اما فراموش نکنید که این اولین بازی او برای یووه بود و می توانیم این اشتباهات را ببخشیم.
پیرلو در بخش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار