مدیرعامل باشگاه استقلال جزئیات کاملی از مطالباتی که این تیم باید به مربیان و بازیکنان سابق خود پرداخت کند، ارائه داد.

ورزش سه: مدیرعامل باشگاه استقلال جزئیات کاملی از مطالباتی که این تیم باید به مربیان و بازیکنان سابق خود پرداخت کند، ارائه داد.
احمد سعادتمند امشب با حضور در برنامه چهارسوی لیگ شبکه خبر پیرامون مسائل مختلفی صحبت کرد که مشروح اظهارات او را در زیر می خوانید:
پروتکل های بهداشتی؟
از دو منظر به پروتکل می شود نگاه کرد. اول اینکه جان انسان ها مهم است و باید به موارد مد نظر توجه کرد. از طرفی همه ما دلمان برای فوتبال تنگ شده و همه می خواهند فوتبال را تماشا کنند. فکر می کنم با رعایت پروتکل ها و موارد بهداشتی می شود لیگ را ادامه داد. یک مقدار به بازیکنان فشار می آید چون هر ۴ روز بازی می کنند و این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد ولی در کل امیدوارم بتوانیم لیگ را به پایان برسانیم.
ارزیابی شرایط بعد از دو ماه ورود به استقلال؟
خدا را شکر در این یک ماه و بیست روز اخیر که در استقلال بودم، با حمایت عزیزان و هواداران، توانستیم بخش اعظمی از مطالبات حتی باقی مانده از دی را پرداخت کنیم. این را چند بار گفته ام که این کارها جزوی از وظایف باشگاه است و باید به قراردادها عمل کند. من در این سال ها که در جاهای مختلف بوده ام به یاد ندارم شب عید به بازیکنان چیزی داده نشده است. ۲۵۰ هزار دلار دیاباته طلب داشت و ما امروز که با هم حرف می زنیم این پول پرداخت شده است. یک میلیارد و ۷۰۰ میلیارد تومان تفاوت پول دیاباته از بهمن با الان است چون قیمت ارز عوض شده است. دیاباته یک بازیکن بسیار خوب است. ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون مطالبات این بازیکن بود و این پول اگر زودتر پرداخت می شد، با ۳ میلیارد تومان مسئله حل می شد. جدا از اینکه آقای دیاباته بازیکن بسیار خوبی است ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار