مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آب های آرام بانوان با برگزاری دور مقدماتی در دریاچه آزادی آغاز شد.

به گزارش سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری صداوسیما ، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آب های آرام بانوان گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یادواره قایقران فقید زنده یاد شادی سرخیل امروز در دریاچه آزادی آغاز شد.
این رقابت ها با حضور قایقرانانی از ۲۰ استان در حال پیگیری است و قایقرانان در دور مقدماتی به رقابت پرداختند.
در گروه اول مقدماتی کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر مهسا آذری از گیلان، سما یاسمی از کرمانشاه و ساجده تبریزی از تهران توابع اول تا سوم شدند.
در گروه دوم مقدماتی کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر نرجس کارگرپور از گیلان، سارا حسینی از تهران و کیانا کمال زاده از هرمزگان رده های اول تا سوم را بدست آوردند.
در گروه اول مقدماتی کایاک یکنفره ۵۰۰ متر مینا عبدالهی از هرمزگان اول، سمن سلطانی از تهران دوم و آتوسا خراطی از تهران سوم شدند.
در گروه اول مقدماتی کانوی یکنفره ۵۰۰ متر زیبا سماک حرفه از گیلان، ستایش شریفی از هرمزگان و سنا عیوضی از آذربایجان شرقی اول تا سوم شدند.
در گروه دوم مقدماتی کایاک یکنفره ۵۰۰ متر الناز شفیعیان از گیلان، گلناز غضنفریان از مازندران و ساجده تتلری از قزوین در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
در گروه دوم مقدماتی کانوی یکنفره ۵۰۰ متر آتنا رئوفی از گیلان، زهرا مطهر از تهران و پرینا قریشی از البرز اول تا سوم شدند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار