حسن رنگرز گفت: علی اکبر یوسفی کشتی گیر شایسته سنگین وزن کشتی فرنگی کشورمان دارای آتیه درخشان و از مدعیان این وزن است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حسن رنگرز، مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی و سخنگوی فدراسیون کشتی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی درخصوص انتخاب کادر فنی برای اعزام کشتی گیر وزن 130 کیلوگرم به رقابت های قهرمانی آسیا در هند با بیان این مطلب اظهار کرد: در این موارد باید به تصمیمات کادرفنی و محمد بنا اعتماد کنیم چراکه این تصمیمات با رویکرد تقویت تیم ملی گرفته می شود و تشخیص سرمربی تیم ملی در این موارد درست بوده و همیشه نیز پاسخگوی تصمیمات خود بوده است.
رنگرز ادامه داد: البته انتخاب امین میرزازاده برای رقابت های قهرمانی آسیا به منزله نفی علی اکبر یوسفی نیست و قطعا کادرفنی برای علی اکبر یوسفی و سایر فرنگی کاران برنامه فنی و آماده سازی جداگانه ای دارد.
مدیرفنی تیم های ملی با تأکید بر اینکه یوسفی کشتی گیر آینده دار و با آتیه درخشان و یکی از مدعیان وزن 130 کیلوگرم است، تصریح کرد: حضور یا عدم حضور در رقابت های آسیایی به منزله تأیید یا تکذیب شایستگی کشتی گیران و انتخاب آن ها نیست.
قهرمان اسبق کشتی فرنگی جهان در پایان خاطرنشان کرد: تأکید کادرفنی در انتخاب ملی پوشان از رقابت های جام تختی بود و در هیچ جایی گفته نشده بود که نفر اول این مسابقات به رقابت های آسیایی اعزام خواهد شد. کادرفنی بر اساس سیاست های فنی نفرات را به مسابقات مختلف و متنوع اعزام می کند و هدف نهایی و همه تلاش ها متوجه حضور در رقابت های المپیک خواهد بود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار