استاندار کرمان از توافق با رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تامین منابع تکمیل تالار مرکزی شهر کرمان در سال جاری و افتتاح آن در ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ محمدجواد فدائی در جریان بازدید از روند اجرایی تالار بزرگ مرکزی شهر کرمان عنوان کرد: این تالار از پروژه های بزرگ شهر کرمان است که مدت ها در دست اجراست و 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی افزود: در جلسه ای با دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توافق شد تا منابع مالی آن تامین شود که امسال به بهره برداری برسد.
استاندار کرمان با اشاره به بازدیدی که امروز به همراه معاونان و جمعی از مسئولان از روند اجرایی این تالار داشت، ادامه داد: جلسه ای با مدیران شرکت پیمانکار و مشاور خواهیم داشت تا برنامه زمان بندی و اصلاح شده برای اتمام پروژه را تنظیم و ارائه دهند که طبق آن برنامه پیش برده شود.
فدائی خاطرنشان کرد: به لحاظ منابع مالی مشکلی نیست و سازمان برنامه و بودجه و مدیریت برنامه ریزی استان پذیرفته اند اعتبارات این پروژه را تامین کنند.
استاندار کرمان با بیان اینکه 44 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این پروژه نیاز داریم، عنوان کرد: تالار مرکزی شهر کرمان جزو پروژه هایی است که حتما امسال باید بهره برداری برسد.
همچنین استاندار کرمان از روند بازسازی تالار عماد کرمان بازدید کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار