مدیرعامل میادین میوه تره بار شهرداری تهران: قیمت های انواع میوه و محصولات فرنگی در میادین میوه و تره بار به طور متوسط ۴۰ درصد زیر قیمت سطح شهر است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در دیدار با مدیرکل دامپزشکی استان تهران، تامین «امنیت غذایی» ۹ میلیون شهروند تهرانی را هدف مشترک این دو مجموعه دانست.
 سید سعید راد در این دیدار که در اداره کل دامپزشکی استان تهران برگزار شد گفت: قیمت های انواع میوه و محصولات فرنگی در میادین میوه و تره بار به طور متوسط ۴۰ درصد زیر قیمت سطح شهر است و این اختلاف قیمت در برخی محصولات به ۵۷ درصد نیز می رسد.
وی افزود: میادین میوه و تره بار با فعالیت خود در ۷ روز هفته، نقش مهم و سهم بزرگی در تامین مایحتاج عمومی شهروندان تهرانی بر عهده دارند.
وی افزود: فعالیت این مراکز در کنترل و تثبیت قیمت ها و تعادل و تنظیم بازار اهمیت ویژه ای دارد.
راد با اشاره به استاندارد های بالای کیفی میادین میوه و تره بار، گفت: در زمان حاضر ۲۵ درصد محصولات پروتئینی تهران از سوی سازمان مدیریت میادین تامین می شود و ۲۰ دکتر دامپزشک بر عرضه محصولات دامی و مواد غذایی در میادین میوه و تره بار نظارت می کنند.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران افزود: به عنوان امانتدار مردم، ضمن خدمت رسانی مستمر به شهروندان، گام به گام در حال اصلاح سیستم و حرکت به سمت ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر به مردم هستیم.
میادین میوه و تره بار نعمت بزرگی برای تهران است
در این دیدار مدیرکل دامپزشکی استان تهران هم، گفت:۲۵ درصد مجموع فرآورده های دامی کشور در تهران مصرف می شود و به همین نسبت، وظایف و ماموریت های سازمان دامپزشکی کشور نیز در تهران اجرایی و عملیاتی می شود.
ولی الله واعظی افزود: دو وظیفه مهم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار