به صورت ویدیو کنفرانسی؛

پروژه های آبرسانی کاشان توسط وزیر نیرو افتتاح شد

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۲۳
وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانس پنج پروژه آبفای شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۳۱۵ میلیارد ریال را به بهره برداری رساند.

مهندس محمدرضا اسدی، مدیرعامل آبفای کاشان، در حاشیه آیین افتتاح تأسیسات نمک زدایی از آب شرب چاه های نوش آباد در گفتگو با خبرنگار از ، گفت: اصلاح و بازسازی خطوط انتقال ، احداث تأسیسات نمک زدایی آب چاه های شرب، احداث مخزن ذخیره آب، اصلاح و بازسازی خط انتقال آب نابر به کاشان مهم ترین پروژه های قابل بهره برداری است.
او، در خصوص پروژه «تأسیسات نمک زدایی از آب شرب نوش آباد» گفت: ارزش پروژه تاسیسات نمک زدایی نوش آباد با ظرفیت تصفیه ۲۴۰۰ مترمکعب آب در شبانه روز بالغ بر ۸۵ میلیارد ریال بوده که از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی به روش B.O.O محقق شده است.
به گفته او، افتتاح این پروژه روزانه ۲۴۰۰ مترمکعب آب شرب با کیفیت مناسب در اختیار شهروندان شهر نوش آباد قرار خواهد گرفت.
مدیرعامل آبفای کاشان، ارزش این پروژه اصلاح و بازسازی خط انتقال آب نابر به کاشان را بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این پروژه آب چاه های مناطق نابر را از طریق ۲۳ کیلومتر خط انتقال با لوله چدن داکتیل به قطر میلی متر، سه ایستگاه فشارشکن و دو باب مخزن به کاشان انتقال می دهد.
اسدی، احداث مخازن ذخیره آب «کاشان» به ظرفیت ۱۰ هزار مترمکعب، «قمصر و راوند» هر کدام به ظرفیت یک هزار مترمکعب با ارزش ۳۱۰ میلیارد ریال را یادآور شد و گفت: مقدمات اجرای پروژه ارتقای کمی و کیفی آب مناطق شهری خزاق و طاهرآباد و مجتمع روستایی «یزدل، علی آباد و محمدآباد» نیز فراهم شده است که در این آیین با حضور حمیدرضا جانباز، معاون وزیر نیرو کلنگ آغاز عملیات اجرایی آن بر زمین زده خواهد شد.
او افزود: هزینه اجرای این پروژه ۱۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است که مشتمل بر اجرای ۱۴ کیلومتر خط انتقال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار