عشایر استان «ذی قار» در جنوب عراق با برگزاری تجمعی به آمریکا در خصوص هرگونه ماجراجویی در خاک عراق هشدار دادند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
عشایر استان «ذی قار» در جنوب عراق روز پنجشنبه در تجمعی در خصوص هرگونه اقدام کودتاگونه در عراق یا تحمیل اراده سیاسی آمریکا در عراق هشدار دادند.
به نوشته وبگاه المعلومه، عشایر در تجمع خود تأکید کردند که هرگونه اقدام «احمقانه» از سوی آمریکا موجب تقابل بدون محدودیت با این کشور و تمامی حامیان آمریکا در عراق خواهد شد.
«صباح البدر» رئیس عشایر «البوصالح» در این خصوص گفت که این قبیله آمادگی کامل برای دفاع از «کرامت وطن» و «مقدسات» و «حیثیت» عراق را در تمامی مناطق این کشور دارد.
او تأکید کرد: «نیروهای آمریکایی میزان و شدت قدرت عشایر را می دانند. ما فرزندان انقلاب "عشیرین" و فرزندان فتوای مرجعیت عالیقدر هستیم و اشغالگران و به متجاوزین طعم تلخ ذلت و خواری را می چشانیم.»
او در ادامه با تمجید از مقاومت عراق، خواستار آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه اقدام تجاوزگرانه به خاک عراق شد.
این تجمع پس از آن صورت می گیرد که امروز «محمد البلداوی» از نمایندگان فراکسیون الصادقون عراق اعلام کرد که بر اساس شواهد، آمریکا طرح کودتایی در عراق دارد که قصد دارد آن را از طریق فعال کردن عناصر داعش در سه استان عراق انجام دهد.
در همین حال حزب الله عراق نیز از برگزاری مانور گسترده با سلاح های پیشرفته برای مقابله با هرگونه رخداد امنیتی خبر داد.
دعوای مهناز افشار و محسن تنابنده جدی شد + عکس عکس با حجاب گلشیفته فراهانی شبنم قلی خانی در کنار برادرش + عکس سانسور «پایتخت 6» دادِ ارسطو را هم درآورد! +عکس باورنکردنی ترین چهره شیوا خسرومهر بازیگر «کامیون» پس از عمل زیبایی اش +عکس

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار