مربی پرسپولیس در مورد تقابل تیمش با شاهین بوشهر صحبت کرد.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل شاهین بوشهر حاضر نشد و دستیار وی حمید مطهری به جای او به این نشست آمد و در خصوص بازی صحبت کرد.
مطهری در خصوص دیدار تیمش با شاهین بوشهر اظهار داشت: ما هفته قبل با پیکان بازی داشتیم و این هفته با شاهین. در فضای مجازی و رسانه ها مرتب ادعا می کنند ما با تیم های پایین جدول بازی داریم و کار پرسپولیس راحت است ولی دیدید که پیکان چگونه مقابل ما بازی کرد. شاهین هم تیم خوب و قابل احترامی است و هواداران خوبی دارد و کار ما راحت نیست. امیدوارم ما نتیجه خوبی بگیریم و 3 امتیاز را هم کسب کنیم.
وی در خصوص عملکرد هجومی پرسپولیس گفت: هر بازیکنی در پازل تاکتیکی ما قرار بگیرد باید به گلزنی برسد، مهم نیست بازیکن خارجی باشد یا ایرانی. همه بازیکنان برای ما ارزشمند هستند و مهم این است که ما یک تیم باشیم. در بازی قبل دیدید که سید جلال حسینی در دقیقه 90 وارد زمین شد و به چه شکلی برای حضور در زمین استارت زد. وقتی هم وارد زمین شد یک دفع توپ مناسب در همان چند دقیقه انجام داد و به نظرم او باید الگوی ممتازی برای فوتبالیست ها باشد که چنین جدی و محکم حاضر است در هر شرایطی کارش را دنبال کند. خوشبختانه ما به وحدت تاکتیکی خوبی رسیده ایم و این برای ما خیلی مهم است.
مطهری تاکید کرد: با طراحی تمرینات سعی کردیم کمترین آسیب را داشته باشیم و بهترین فرم بازیکنان را در اختیار داشته باشیم. ما همیشه دوست داریم بهترین باشیم، البته طبیعی است که بعد از 4 ماه مشکلاتی را داشته باشیم.
مربی پرسپولیس در خصوص احضار بیرانوند ...

عناوین مهم خبری