اصفهان| هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان؛ فولادشهر میزبان مهم ترین دیدار هفته

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۳
ورزشگاه فولادشهر اصفهان جمعه شب میزبان یکی از مهم ترین دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان عصر روز جمعه در 6 شهر کشور برگزار می شود.در یکی از مهم ترین دیدارهای این هفته که از ساعت 19 روز جمعه در ورزشگاه فولادشهر آغاز می شود، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان میزبان راه یاب ملل مریوان است.
شاگردان بیان محمودی در تیم ذوب آهن با 37 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارند و حریف این هفته آنها با یک امتیاز کمتر در تعقیب سبزپوشان است.
ذوب آهن در صورت برتری یا تساوی برابر راه یاب ملل مریوان، رده چهارم جدول رده بندی را حفظ خواهد کرد اما شکست در این بازی به معنای واگذاری این جایگاه به راه یاب ملل است.
دیدار رفت 2 تیم با گل های فاطمه عادلی و ثنا صادقی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.ذوب آهن در هفته نوزدهم لیگ برتر در خانه ملوان بندرانزلی به تساوی بدون گل رضایت داد و راه یاب ملل مریوان با 4 گل برابر شهرداری بم شکست خورد.
دیگر تیم اصفهانی یعنی سپاهان در هفته بیستم لیگ برتر به مصاف زاگرس شیراز می رود.سپاهانی ها با 43 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی ایستاده اند و زاگرس شیراز 12 امتیازی و دهم است. سپاهان که هنوز روی کاغذ برای رسیدن به رده دوم جدول شانس دارد به دنبال کسب هر 3 امتیاز این دیدار است.
زردپوشان در دور رفت با نتیجه 7 بر یک از سد زاگرس شیراز گذشتند. هاجر دباغی بهترین گلزن حال حاضر سپاهان، در آن مسابقه هت تریک کرد و الهام فرهمند (2 گل)، کوثر کمالی و مانیا آسادوریان نیز سایر گل های سپاهان را به ثمر رساندند.
در سایر دیدارهای مهم هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان، شهرداری بم 55 امتیازی و صدرنشین، مهمان همیاری آذربایجان غربی است ...

سرخط اخبار