عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: علی دایی یکی از گزینه های سرمربیگری تیم ملی فوتبال است اما خبر انتخاب او به عنوان سرمربی را تکذیب می کنم.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، بحث انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به مراحل نهایی خود نزدیک شده است و به نظر می رسد ظرف روزهای آینده سکان دار هدایت تیم ملی معرفی شود. موضوع دیگری که این روزها فوتبال ایران را به خود مشغول کرده است، بحث سلب امتیاز میزبانی باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیاست که تمامی چهار نماینده کشورمان اعلام کردند اگر حق میزبانی بازنگردد، از رقابت های آسیایی انصراف می دهند و قصد دارند به دادگاه بین المللی ورزش CAS شکایت کنند.
عبدالکاظم طالقانی درباره اینکه در بسیاری محافل خبری، علی دایی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال معرفی شده است، به خبرنگار ورزشی آنا اظهار کرد: این موضوع فضاسازی رسانه ای است. من خبر سرمربیگری علی دایی در تیم ملی فوتبال ایران را تکذیب می کنم اما این موضوع را تأیید می کنم که قرار است از میان امیر قلعه نویی، علی دایی و یک گزینه خارجی تا انتهای هفته جاری سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شود.
وی در مورد محرومیت باشگاه های ایرانی از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: نمایندگان فوتبال ایران به لیگ قهرمانان آسیا اعتبار بخشیده اند و تصمیمی که برای سلب امتیاز میزبانی گرفته شده است، ظالمانه و به دور از قوانین بین المللی و منشور المپیک است.
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه انصراف تیم های فوتبال ایرانی ممکن است به لغو مسابقات فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا منجر شود، بیان کرد: در این رابطه مسلماً باید بهترین تصمیم گرفته شود. نمی دانم مسابقات لغو می شود اما می دانم اطلاعیه ای که باشگاه های ایرانی مبنی بر انصراف از لیگ قهرمانان منتشر کرده اند و ارسال نامه مبنی بر کنار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.