پتروشیمی ارومیه به عنوان واحد نمونه تولیدی و خدماتی انتخاب شد

برنا نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴
تندیس واحد نمونه کیفی استانی از سوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان آذربایجان غربی به پتروشیمی ارومیه اهداء شد.

به گزارش برنا از روابط عمومی پترول، در مراسم انتخاب واحدهای نمونه استانی در آذربایجان غربی که 18 آبان ماه در سالن استانداری با حضور معاون استاندارد در امور اقتصادی، مدیر کا استاندارد استان، مدیران کنترل کیفی وهمچنین منتخبین استانی و نمونه استاندارد برگزار شد ، از سوی اداره کل استاندارد استان آذربایجان غربی، تندیس شرکت برتر در کسب «واحد نمونه کیفی استانی» به پتروشیمی ارومیه اختصاص یافت و از اقدامات این شرکت در این راستا تجلیل شد.
مدیرعامل پتروشیمی ارومیه با تأکید براینکه استاندارد هیچگاه سقف نیست بلکه حداقل هایی است که اگر محصولی کمتر از آن باشد نباید به تولید آن ادامه داد، گفت: پتروشیمی ارومیه استانداردهایی را فراتر از استانداردهای ملی برای خود هدف گذاری کرده و به استانداردهای ملی اکتفا نمی کند و تلاش این است که بتوانند کالایی در سطح استانداردهای بین المللی تولید کنند.
دلجوان با بیان اینکه امسال طبق فرمایشات مقام معظم رهبری سال رونق ملی است ، بنابراین نقش استاندارد در اجرای رونق تولید، تحقق و موفقیت آن بسیار مهم و اساسی است.
مدیرعامل پتروشیمی ارومیه گفت : استانداردها کمک می کنند تا ما بتوانیم در دنیای رقابتی که بسیار هم سخت و فشرده است سر پا بمانیم و به فعالیت اقتصادی خودمان با انگیزه ی بیشتری ادامه بدهیم و برای پایداری در این دنیای پر رقابت ، چاره ای جز این نداریم که سطح استانداردها را تا سطح ممکن بالا ببریم و در این زمینه سعی کنیم همیشه به روز باشیم .
وی در ادامه با اشاره به اقدامات پتروشیمی ارومیه در خصوص کسب این موفقیت گفت: تولید و عرضه محصولات طبق مشخصات فنی و کیفی و منطبق با استانداردهای بین المللی به بازارهای داخلی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار