خرم آباد- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان از ابلاغ سهمیه اولیه دو هزار و ۹۳ واحدی طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، مسعود رضایی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر به بنیاد مسکن واگذار شده است، اظهار داشت: در لرستان به غیر از شهرهای بروجرد، خرم آباد و دورود ، در مابقی شهرها اجرای این طرح به عهده بنیاد مسکن است.
وی با بیان اینکه در شهرهای الشتر ، پلدختر و نورآباد زمین اجرای طرح نیز آماده شده است، تصریح کرد: متقاضیانی که ثبت نام کرده اند در مرحله تشکیل پرونده و طی کردن پروسه اداری هستند.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان با اشاره به اینکه در ازنا و الیگودرز از واحدهای باقی مانده مسکن مهر استفاده می شود، افزود: در مابقی شهرها هم راه و شهرسازی لرستان مسئول تأمین زمین است که این امر نیز در حال انجام است.
رضایی یادآور شد: به محض اینکه زمین در اختیار ما قرار گیرد، نسبت به تشکیل پرونده و معرفی متقاضیان به سیستم بانکی اقدام می کنیم.
وی با بیان اینکه ۲۰۹۳ واحد سهمیه ابلاغ شده لرستان است، تصریح کرد: تسهیلات هر واحد ۱۰۰ میلیون تومان است و مابقی اعتبار مورد نیاز از طریق آورده متقاضی تأمین می شود.

سرخط اخبار