برند زیر مجموعه کمپانی هوآوی با نام آنر پس از مورد تحریم قرار گرفتن توسط ایالات متحده که آن را متهم به روش های درآمدی جانبی برای جبران افت فروش بین المللی تلفن هایش کرده است، به صورت گسترده در حال تولید اکسسوری در سرتاسر جهان می باشد.

13 خرداد 1399 ایرباد Honor Magic  با قیمتی بی نظیر
برند زیر مجموعه کمپانی هوآوی با نام آنر پس از مورد تحریم قرار گرفتن توسط ایالات متحده که آن را متهم به روش های درآمدی جانبی برای جبران افت فروش بین المللی تلفن هایش کرده است، به صورت گسترده در حال تولید اکسسوری در سرتاسر جهان می باشد .
آخرین گجت که توسط آنر معرفی شده است ایرباد مجیک است که ابتدا در کشور چین با نام فلای پادز ۳ شناخته می شد و همچنین در برخی بازارها آن را با نام فری بادز تری آی می شناسند.
پس از دسترسی به این محصول سعی کردیم آن را تا حد امکان بررسی نموده و نتیجه آن را در اختیار شما قرار دهیم.
ایرباد آنر مجیک به رنگ آبی بسیار چشمگیر است. چرا که از فاصله بسیار دور نیز جلب توجه می کند. بر روی آنها یک لوگوی بزرگ با نام آنر درج شده است تا با دیگر مدلهای ارائه شده از کمپانی های دیگر اشتباه نشود. جعبه ای که در آن به فروش می رسد به مانند یک قرص است، با طراحی بی نظیر مانند کمپانی سامسونگ و همچنین مگنت های قوی در این جعبه به کار رفته است تا قطعات به خوبی در جای خود بنشینند.
آن چیزی که ممکن است کمی آزار دهنده باشد جهت جایگیری ایرباد ها می باشد که در واقع نسبت به جایی که در جعبه قرار گرفته اند و جهت چپ و راست برای استفاده بر روی گوشی های شما جابجا است که کمی نیاز به دقت و همچنین اخت گرفتن دارد.
محفظه شارژ آن دارای دو چراغ ال ای دی می باشد که یکی بر روی آن و دیگری در کنار آن جای گرفته است. همچنین یک پورت usb -c در پشت آن جای گرفته تا توسط آن عملیات شارژ انجام شود. این شارژر تا سرعت ۵ وات را نیز پشتیبانی می نماید. درست در کنار آن یک دکمه کوچک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری