همدان- ایرنا- تیم پاس همدان در حالی پس از سال های حضور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور طعم صعود به مرحله پلی آف را چشیده است که البته جدال مرگ و زندگی را برای راهیابی به لیگ یک در پیش دارد.

چهار سال از ماندگاری نماینده فوتبال همدان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور سپری می شود و در این سال ها، پاس موفق به صعود و بازگشت دوباره به لیگ یک نشده است.
تاریخ ۱۳ ساله پاس در همدان از لیگ برتر تاکنون همواره با طعم تلخ سقوط همراه بوده و حتی در بهترین حالت ممکن هم موفق به صعود به رده های بالاتر نشده است.
تیمی که با تمام افتخاراتش به همدان انتقال یافت اما برخوردها و تصمیم گیری های سلیقگی باعث ناکامی آن در سطح فوتبال کشور شد.
با این حال تلاش مسوولان اجرایی برای پایدار ماندن این تیم باعث شد تا پاس با وجود تلخکامی ها و تکرار ناکامی ها، بازهم به حیات خود ادامه بدهد.
پاس در حالی لیگ ۲ را در این سال ها تجربه کرده که تلاش برای بازگشت به لیگ یک طی دو سال اخیر به خوبی رقم خورده است.
آن ها سال قبل در یک قدمی صعود قرار گرفتند اما در نهایت این هدف به نتیجه نرسید اما امسال یک پله پیشرفت داشته و حداقل توانستند شانس صعود خود را این بار در مرحله پلی آف تجربه کنند.
فصل موفق در اوج شیوع کرونا
شاگردان احمد جمشیدیان در پاس امسال توانستند با کسب نتایج خوب و با وجود مشکلات به مرحله پلی آف راه یابند.
شاید اگر تلاش بیشتری توسط کادر فنی و بازیکنان صورت می گرفت، پاس می توانست به صورت مستقیم به لیگ یک صعود کند اما در نهایت حریف شهرداری آستارا در این مرحله شد.
پاسی ها در گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور توانستند در۲۶ بازی انجام شده صاحب ۱۲ برد، ۱۰ تساوی و چهار باخت شوند و پایین تر از چوکای تالش در رده دوم قرار بگیرند.
پاسی ها در گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور توانستند در۲۶ بازی انجام شده صاحب ۱۲ برد، ۱۰ تساوی و چهار باخت شوند و پایین تر از چوکای ...

سرخط اخبار