اجرای شهرک های صنعتی مشترک با کشورهای همسایه در دستور کار است

ایلنا جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع فعالان اقتصادی استان سیستان و بلوچستان گفت: خدا را شاکرم که مجدداً توفیق حضور در استان سیستان و بلوچستان حاصل شد و بازدیدی از طرح های مختلف صنعتی و همچنین نشستی فعالان اقتصادی این استان انجام شد.
به گزارش ایلنا از وزارت صمت، رضا رحمانی اظهار داشت: انشاءالله تمامی این سفرها و اقدامات انجام گرفته موجبات رفع حداکثری مشکلات و مسائل مردم بشود.
وی افزود : من در سطح استان و در حوزه تولید و تجارت تحرک خوبی را مشاهده می کنم و جا دارد از مسئولان سیستان و بلوچستان و همه فعالان اقتصادی استان تقدیر کنم
رحمانی ادامه داد: اقدامات انجام شده در خصوص تأمین زیر ساخت های های استان اعم از راه آهن، راه های مواصلاتی، توسعه بنادر و همچنین توسعه صنعتی، معدنی و تجاری، انصافاً نوید بخش اتفاقات بسیاری خوبی برای آینده سیستان و بلوچستان است.
وی خاطرنشان کرد : به وضوح قابل مشاهده است که استان در مسیر خوبی گام برداشته و حاصل این تحرک عینی و آثار آن به زودی برای مردم ملموس خواهد شد.
وزیر صمت گفت : علیرغم مشکلاتی که در حوزه تنظیم بازار در اواخر سال گذشته شاهد بودیم، خوشبختانه سیستان و بلوچستان یکی از استان هایی بود که در این خصوص اقدامات موثر و قابل قبولی داشتند که جای تقدیر دارد.
رحمانی اضافه کرد : امیدوارم با کمک مسئولان استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و سایر بخش های موثر این روند تداوم داشته باشد.
وی بیان کرد: سیستان و بلوچستان در تامین گوشت قرمز مورد نیاز کشور ظرفیت های خوبی دارد که باید مورد توجه قرار گرفته و فرصت های لازم را بیش از پیش توسعه دهیم.
رحمانی اعلام کرد : با توجه به اقدامات صورت گرفته و پیش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار