فیلم های تلویزیون در تعطیلات/ همراهی «تحفه ها» با «قصه های مجید»

فارس نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۶:۴۹
در روزهای پایانی هفته فیلم های سینمایی و تلویزیونی متفاوتی روی آنتن می رود که «تحفه ها» و «قصه های مجید» از جمله آنها هستند.

خبرگزاری فارس- گروه رادیو و تلویزیون: فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «تحفه ها»، «بال های خوشبختی»، «اسب رویایی»، «باغ وحش»، «اجلاس»، «بازماندگان ۱۸۹۸ فیلیپین»، «پرچم»، «دریای سیاه»، «پسران بلوط»، «بیراهه»، «دهکده بزها ماجراجویی فضایی»، «گنجینه شهر هویجی»، «علفزار»، «قصه های مجید»، «پرونده ایپکرس»، «آرزوهایت را به خاک نسپار»، «آرواره ها ۲»، «پس لرزه»، «راز پنهان»، «پادشاه دزدان»، «تغییر مسیر»، «مخترع بازی»، «هفت معکوس»، «راه طولانی خانه»، «خانه پاتیالا»، «اونا؟ ... کیا؟»، «هری براون» و «سوختن» پنج شنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
** شبکه یک سیما
فیلم سینمایی «تحفه ها» به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده، جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
این فیلم درباره شخصی به نام حشمت است که آدم بی سوادی است و در سال های جنگ جهانی اول با احتکار قند و شکر و فروش آنها پول زیادی جمع کرده است و برای خودش برو و بیایی به دست آورده است و به این ترتیب از پولدارهای تازه به دوران رسیده به شمار می رود. حشمت به پایتخت می رود و در آنجا کارخانه ای تاسیس می کند. سپس به توصیه آدم بی سواد دیگری به نام توسل به این فکر می افتد که نماینده مجلس شود. او که آدم اصل و نصب داری نیست و خوش سابقه به شمار نمی آید تصمیم می گیرد که برای خودش سابقه ایجاد کند و ...
مهدی فتحی، سعید پورصمیمی، حمید جبلی و جمشید مشایخی در فیلم سینمایی «تحفه ها» هنرنمایی کرده اند.
** شبکه دو سیما
فیلم سینمایی «بال های خوشبختی» به کارگردانی بهروز شعیبی، پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.
این ...