شایعه های مختلفی حاکی از آن است که اپل قصد دارد سال آینده میلادی آیپد پرو بالا رده 12.9 اینچی با نمایشگر مینی LED روانه بازار کند. براساس اعلام برخی منابع آگاه، این دستگاه قدرتمند از شبکه 5G با فناوری طیف موج میلی متری یا «mmWave» نیز پشتیبانی می کند.
در کنار معرفی آیپد پرو بالارده 12.9 اینچی، شایعه هایی نیز در مورد رونمایی از مدل 11 اینچی آیپد پرو با بهره مندی از نمایشگر مینی LED مطرح شده است؛ هرچند هنوز اطلاعات کمی در مورد آن منتشر شده است.
به نظر می رسد کوپرتینویی ها به موفقیت های خوبی در توسعه ماژول های «mmWave AiP» برای گوشی های آیفون نسل بعدی خود رسیده اند. با این حساب احتمال به کار گرفتن این فناوری در نسل بعدی آیپد های اپل نیز قوت می گیرد.
براساس اعلام برخی منابع آگاه، اپل در طراحی و توسعه ماژول هایAiP به مرز خودکفایی رسیده است. احتمالا دستگاه های رده بالا اپل همچون مدل های پیشرفته آیپد که قرار است سال 2021 به بازار عرضه شوند، با فناوری طیف موج میلی متری یا mmWave به بازار عرضه شوند.
با وجودی که هنوز نام محصولاتی که با این فناوری رونمایی خواهند شد، مشخص نشده است؛ اما تقریبا قطعی است که آیپد پرو بالا رده یکی از دستگاه هایی است که با پشتیبانی از شبکه 5G و فناوری mmWave رونمایی خواهد شد.
در شبکه 5G امکان استفاده از موج میلی متری یا mmWave وجود دارد که می تواند سرعت بالای اینترنت نسل پنجم را در اختیار کاربران قرار دهد.
موج میلی متری سیگنالی است که طول موجش به صورت میلی متری اندازه گیری می شود. با فناوری موج میلی متری می توان ظرفیت بیشتری را برای انتقال داده در اختیار داشت. در واقع mmWave ظرفیت گسترده ای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار