نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: بیت المال و مسئولیت طعمه نیست که ما از این فرصت بهره بگیریم برای کسب قدرت و جایگاه بالاتر، بلکه امیرمومنان می فرمایند، این مسئولیت امانتی است که در دست توست.

به گزارش خبرنگار سیاسی  صیح قزوین؛ آیت الله عبدالکریم عابدینی در جشنواره شهید رجایی که عصر امروز(پنج شنبه) سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد با عرض تسلیت ایام عزاداری سیدالشهدا اظهار کرد: قدرشناسی می کنیم از همه دست اندرکاران و مسئولان نظام که علی رغم همه ی سختی های تحریم و بیماری کرونا و مشکلات دیگر با همت و زحمت و تدبیر وظایف خود را به خوبی انجام داده و در خدمت رسانی به مردم کوتاهی ندارند.
وی با اشاره به سالروز شهادت رئیس جمهور شهید کشورمان افزود: شهید رجایی نمونه بارز برای نظام اسلامی و برای همه ما در این عصر هستند و می توانیم ایشان را به عنوان یک الگوی بسیار خوب به جهانیان نشان دهیم.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین ادامه داد: شهیدان رجایی و باهنر با همه اخلاص و درستی و تدبیر و شجاعت و رعایت موازین و معیارهای دینی مسئولیتی را پذیرفته و امانتی را برعهده گرفتند و این امانت را با سربلندی و عزت نگاه داشتند و کار آنها به شهادت ختم شد و این پاداش الهی برای آنان بود.
عابدینی اضافه کرد: آن اخلاق و رفتارهایی که در شهیدان رجایی و باهنر شاهد بودیم و اساس ارزیابی های ما از نگاه امیرمومنان است، بسیار است. ایشان می فرمایند هرگز کسی که به خوبی کار می کند با شخصی که اهل کار کردن نیست نباید نزد تو یکسان باشد. یعنی در هر رده و جایگاهی هستیم محسن و مسی نباید در یک رده قرار داشته باشند که درغیر این صورت محسنین انگیزه ای نخواهند داشت.
وی با بیان اینکه همه باید پایبند فرامین قانونی باشند، ابراز کرد: شهیدان رجایی و باهنر با همه اخلاص و درستی و تدبیر و شجاعت و رعایت موازین و معیارهای دینی مسئولیت را پذیرفته و امانتی را برعهده گرفتند و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار