در باغ شهر تاریخی گلپایگان و مهد علما هم، مردم برای مردم با تشکیل گروه های جهادی با یاد و نام شهدای مقاومت و سرداران دل ها یعنی «سردار سلیمانی» و «شهید ابومهدی المهندس» داوطلبانه به میدان نبرد برای حفظ سلامتی آمده اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گلپایگان، این بار کرونا چینی که محصول ۲۰۱۹ است همانند جنس های این کشور به دنیا منشر شد اما بازاری حتی برای دیدن نمانده که تحت شعاع قرار نداده باشد، در ایران اما هر شهر و روستایی جهادگونه برای ریشه کنی این مهمان ناخوانده بسیج شده اند.
شستشو و ضدعفونی کردن معابر و کوچه های شهر که دیدنش رؤیایی بود این روزها در هر شهر و محله ای به واقعیت پیوسته است، در باغ شهر تاریخی گلپایگان و مهد علما هم، مردم برای مردم با تشکیل گروه های جهادی با یاد و نام شهدای مقاومت و سرداران دل ها یعنی «سردار سلیمانی» و «شهید ابومهدی المهندس» داوطلبانه به میدان نبرد برای حفظ سلامتی آمده اند.
گروه جهادی سردار سلیمانی با ۸۰۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده که از سوی خیر گلپایگانی به صورت رایگان برای این امر تحویل می دهد، به ضدعفونی خیابان های اصل و پرتردد شهر پرداختند.
مقابله با ویروس کرونا تا ریشه کنی
کریم اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان در این خصوص می گوید: گروه جهادی «سردار سلیمانی» با هدف پیشگیری از ویروس کرونا در سطح شهر خیابان ها، بازار و حتی صحن مطهر امام زادگان تشکیل شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گلپایگان می افزاید: این گروه جهادی برای ضدعفونی شهر به کمک شبکه بهداشت و درمان و نیروهای داوطلب هلال احمر و شهرداری آماده باش شدند و ورودی های اصلی شهر با هدف کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا در دستور کار قرار دارد.
وی تصریح می کند: گروه جهادی «ابومهدی المهندس» برای پاکسازی و ضدعفونی معابر شهری و اماکن عمومی شهر گوگد تشکیل و تا ریشه کن شدن ویروس کرونا به کار خود ادامه می دهند.
رسالت شهرداری ارائه خدمت به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار