بورس کالا باید محل شفاف فضای رقابتی در توزیع کالا باشد

لوگوی خبرگزاری تسنیم خبرگزاری تسنیم . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۵۵
گروه استان ها- عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: بورس کالا باید محل شفاف فضای رقابتی در توزیع کالا باشد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، علی اکبر کریمی شامگاه پنجشنبه در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی با اشاره به سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: کمیته صنایع و معادن در دوره یازدهم مجلس از نیروهای دلسوز و متخصص خوبی تشکیل شده و جزو فعالترین کمیته های مجلس شورای اسلامی در این دوره محسوب می شود.
وی افزود: در این سفر از 11 واحد صنعتی در شهرستان های زرندیه، ساوه، فراهان و اراک بازدید به عمل آمده که محور اصلی مشکلات یکسان بوده و تمامی آنها با حضور و مشارکت مسئولان استانی در مجلس شورای اسلامی را دنبال می کنیم.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بخش فولاد و پتروشیمی با مشکل تامین مواد اولیه روبه رو هستیم که بخش اعظمی از آن به ساز و کارهای مشکل آفرین بورس کالا در کشور مربوط می شود.
کریمی خاطرنشان کرد: بورس کالا باید محل شفاف فضای رقابتی در توزیع کالا شود اما به محل توزیع رانت و فساد در کشور تبدیل شده است.
رئیس کمیسیون صنایع مجلس: تولید انرژی خورشیدی در کشور مستلزم حمایت دولت است
کمیسیون صنایع و معادن مجلس آماده پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی کشور است
عضو کمیسیون صنایع مجلس: دانش بومی کشور در راستای زنجیره تولید داخلی ظرفیت بالایی دارد
وی عنوان کرد: طرح خوبی در مورد فولاد در مجلس شورای اسلامی مطرح شده و حتما مشکل تامین مواد اولیه، تامین مالی، کمبود سرمایه در گردش را در دستور کار قرار می دهیم.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: بخشودگی مالیاتی و جرایم تامین اجتماعی با مصوبه شورای هماهنگی سران سه قوه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار