مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به قرارگیری در آستانه قرن پانزدهم گفت: تشکیل ستادی برای نمایش اتفاق های قرن چهاردهم با محوریت جزیره کیش در دستور کار این سازمان قرار دارد.

- اخبار استانها -
 به گزارش خبرگزاری تسنیم از کیش ، غلامحسین مظفری شامگاه امروز در دیدار با هیئت تحریریه روزنامه بشارت این جزیره اظهار کرد: کار روزنامه نگاری فارغ از مصائب اقتصادی، دردسرها و مسؤلیت هایی دارد که در چارچوب اصول، هنرمندی بالایی را می طلبد که هم پاسخگو و هم صدای مردم باشد.
وی ادامه داد: اگر فعالان حوزه فرهنگی این وقت را در حوزه های اقتصادی بگذراند، قطعا منفعت مادی بیشتری خواهند برد و این حرفه صرفا با عشق و دغدغه به مسیر خود ادامه می دهد.
کمک اپلیکیشن «طاقچه» و «ستاره یک» به مناطق سیل زده
مسابقات بین المللی تنیس سطح A زیر 14 سال آسیا در کیش آغاز می شود
حضور 1000 دانش آموز ایرانی در مسابقات بین المللی آی مت کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر فعالیت بازوهای نظارتی و کنترلی سازمان، گفت: رسانه ها بدون چشم داشتی حلقه اتصال ما و مردم و حوزه های مختلف کیش هستند.
مظفری خاطرنشان کرد: به شخصه روزانه ساعاتی به خواندن پیام های ارسالی مردمی و نمایندگان آنها می پردازم و این امر را بسیار کمک کننده در اشراف به موضوعات مختلف و تعیین و تدوین تمهیدات لازم است.
وی افزود: با در دستور کار قرار دادن تدوین ستادی برای برگزاری آخرین اتفاق های قرن چهاردهم، با محوریت جزیره کیش در صدد هستیم برنامه های متعدد و متنوعی در حوزه های مختلف و در کنار مردم طراحی شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تصریح کرد: از صداوسیمای کیش توقع می رود نقش خود را پررنگ تر کرده و توجه خود را روی کیش و فعالیت های آن متمرکزکند.
مظفری افزود: ظرفیت های کیش بسیار بیشتر و قابل اعتنا تر از تمامی مناطق دیگر است و می تواند در این فضای تحریم و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار