برپایی نماز جمعه سنت اسلام را زنده کرد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷
برپایی نماز جمعه سنت اسلام را زنده کرد
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: این انقلاب بابر پایی نماز جمعه سنت اسلام را زنده کرد.

به گزارش جهان نیوز ، حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی صبح جمعه در آیین تکریم و معارفه نماینده، ولی فقیه در استان و امام شهر جمعه همدان با اشاره به اینکه این انقلاب با برپایی نماز جمعه سنت اسلام را زنده کرد افزود: بسیاری از جوانان آرزویشان شهادت است.
وی تاکید کرد: مسئولان استان همدان باید دست به دست یکدیگر بدهند تا گذشته خوب همدان را بهتر کنند و امیدوارم امام جمعه جدید این شهر در تحقق اهداف انقلاب در این استان موفق باشد.
رییس دفتر رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: رسیدگی به خانواده شهدای مدافعان حرم و تکریم شهدا باید در اولویت کار های نماینده جدید، ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان قرار بگیرد.
حجت الاسلام محمدی گلپایگانی اضافه کرد: بزرگان همدان در تاریخ سرشناس هستند و تاریخ و تمدن بزرگ این خطه برای همیشه ماندگار است.
وی تاکید کرد: سرداران و هشت هزار شهید استان همدان در دوران هشت سال دفاع مقدس خدمت بی نظیری به کشور کردند.
حجت الاسلام محمدی گلپایگانی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا از برنامه های اصلی رهبر معظم انقلاب است عنوان کرد: معظم له تا کنون به دیدار بیش از ۱۰۰ خانواده شهدای ارمنی رفته اند.
وی با تبریک به حجت السلام حبیب شعبانی برای انتخاب به عنوان نماینده، ولی فقیه و امام جمعه شهر همدان گفت: اساس کار ما و نظام مقدس اسلامی بر اساس پیروی از اهل بیت (ع) و توجه به قرآن است.
حجت الاسلام محمدی گلپایگانی اظهار داشت: هر هفته نزدیک به یکهزار نماز جمعه در نقاط مختلف کشور برپا می شود که دعوت به تقوا، درستی، راستی و پرهیز از گناه از اهداف آن است.
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در پایان سخنرانی خود متن ...

[ مشاهده متن کامل برپایی نماز جمعه سنت اسلام را زنده کرد جهان نیوز ]